» „Dance For You” 19-tą piosenką Beyoncé w Top 10! FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Czwarta piosenka z albumu Beyoncé „4” zdobywa w tym tygodniu miejsce w najlepszej dziesiątce listy R&B/Hip-Hop„Dance For You” wskakuje z miejsca 13 na 10. To szósta piosenka z ostatniego krążka artystki, która trafiła na listę, po „Run the World (Girls)” (miejsce 30), „Best Thing I Never Had” (miejsce 4), „Party” (miejsce 2), „Countdown” (miejsce 12) oraz „Love On Top” (miejsce 1).
Oznacza to, że po raz trzeci Beyoncé wykrzesała kwartet piosenek Top 10 z jednego albumu. Jej debiutancki krążek „Dangerously In Love” oraz następny – „B’Day” także miały po 4 piosenki w Top 10.
„Dance For You” daje artystce również 19-ty hit w Top 10, w jej solowej karierze, powiększając przewagę w liście żeńskich piosenkarek z największą liczbą piosenek w Top 10. Za nią, na drugim miejscu znajduje się Alicia Keys z liczbą 14-tu hitów w Top 10, choć wydaje się, że w najbliższych tygodniach może zdobyć kolejny.
Bardziej imponujące jest to, że na liście Mainstream R&B/Hip-Hop (którą możecie podejrzeć na billboard.biz) „Dance For You” zdobywa dla Beyoncé już piąte miejsce w Top 10 – pierwszy raz udaje jej się z jednego albumu mieć pięć piosenek w Top 10 tej listy.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *