» Throwback || Tumblr, Instagram || Meet & Great FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Na oficjalnym Tumblr piosenkarki pojawiła się nowa sekcja – Throwback, czyli „powrót do przeszłości”. Będą tam umieszczane zdjęcia ze starszych sesji. Niestety zauważyliśmy, że zdjęcia zostały ściągnięte ze strony beyonceitalianfanpage.net – mamy nadzieję że wkrótce zostaną one zamienione na oryginalne zdjęcia wysokiej jakości.
Na razie zaprezentowane zostały 3 sesje:

Gilles Bensimon 2003 (więcej zdjęć TUTAJ)

Tony Duran 2003 (więcej zdjęć TUTAJ)

Ellen Von Unwerth 2006 (więcej zdjęć TUTAJ)

Dużo nowych zdjęć zostało dodanych do zakładki „My Work”. Na wczorajszym koncercie w Filadelfii Bey została zaskoczona przez swojego męża, który pod koniec koncertu wszedł na scenę, pocałował ją, po czym szybko uciekł :)

2 nowe zdjęcia możemy podziwiać także na Instagramie piosenkarki. Pierwsze zdjęcie powstało na wycieczce rowerowej we wtorek, 23 lipca przed koncertem w Bostonie. Natomiast drugie pochodzi również ze wspomnianego „Throwback” – pierwsza sesja okładkowa Bey do magazynu „V” w roku. Sesja została wykonana w 2003 roku przez Mario Testino (więcej zdjęć z tej sesji znajdziecie TUTAJ):

Fundacja “Make a Wish, Argentina” spełniła marzenie 11-letniej dziewczynki, u której stwierdzono guz Wilmsa – fanka pojechała z rodziną na koncert Beyoncé i spotkała się ze swoją idolką. Bey miała na sobie czarną koszulkę „Grown” firmy Coinage & Company za 25$:

Wczoraj minęły 2 miesiące od pierwszego koncertu Beyoncé w Polsce! Jeśli chcecie powspominać albo pobrać koncert, to zapraszamy do naszego nowego działu, do którego możecie się przenieść klikając TUTAJ lub w odnośnik Koncert w Polsce na samej górze strony.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *