» Lemonade już jutro! FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Jutro do sklepów trafi szósty studyjny album Beyoncé!
Jest to drugi wizualny album w karierze artystki, tym razem jednak 12 utworom towarzyszy ponad godzinny film scalający nową muzykę w jedną audio-wizualną całość (dodatkowo przeplataną poezją młodej poetki Warsan Shire). Od strony muzycznej jest to cały kalejdoskop rozmaitych, nowoczesnych brzmień (od r&b, przez rocka, popowe ballady a kończąc nawet na klimatach country) i elektryzujących muzycznych kolaboracji – obok Queen B na albumie usłyszymy także Jacka White’a, The Weeknd, Kendricka Lamara i Jamesa Blake’a.
Produkcją albumu, zajęli się między innymi Diplo, Hit-Boy, boots i Mike Will Made It a wśród użytych sampli na płycie wprawni słuchacze odnajdą twórczość m.in. Led Zeppelin, Yeah Yeah Yeahs, Outkast, Animal Collective a także… tweet wokalisty Vampire Weekend (w piosence „Hold Up” wykorzystano napisany 5 lat temu przez Ezrę Koeniga tweet ‘Hold up… they don’t love you like I love you”).
6 lutego usłyszeliśmy przedsmak albumu, w postaci piosenki Formation. Artystka udostępniła politycznie zaangażowany klip na swoim kanale youtube, jako prywatny film. Do tej pory, nie odblokowała go, klip możecie znaleźć tylko posiadając link (który znajdziecie tutaj)

Album możecie przesłuchać na serwisie stramingowym TIDAL (na którym również znajdziecie film), oraz do pobrania na iTunes , gdzie aż w 61 krajach (także w Polsce) zadebiutował na 1 miejscu sprzedaży!
Od jutra (6.05) będziecie mogli nabyć album w wersji fizycznej w sieci sklepów Empik, oraz zamawiając przez stronę internetową sklepu (empik.com – link

Tracklista:
CD:
1. Pray You Catch Me
2. Hold Up
3. Don’t Hurt Yourself (feat. Jack White)
4. Sorry
5. 6 Inch (feat. The Weeknd)
6. Daddy Lessons
7. Love Drought
8. Sandcastles
9. Forward (feat. James Blake)
10. Freedom (feat. Kendrick Lamar)
11. All Night
12. Formation
DVD:
1. Lemonade Film

Z okazji wydania albumu, 7.05 w Warszawskim klubie 'BAL’ odbędzie się impreza Lemonade, na którą serdecznie chcemy Was zaprosić! My również się tam pojawimy! Jeśli się wybieracie, koniecznie dołączcie do oficjalnego wydarzenia na facebooku (link)

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *