» 2 urodziny Beyonce.com.pl FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Dokładnie 2 lata temu oficjalnie otworzyliśmy stronę Beyonce.com.pl – 2 lata, podczas których codziennie razem śledziliśmy życie i działalność Beyoncé. Dzieliliśmy się z Wami każdą rzetelną informacją dotyczącą naszej idolki, cały czas starając się ulepszyć stronę, żeby jak najbardziej umilić Wam oglądanie naszego serwisu. Podczas ostatniego roku poza newsami sporo nowości pojawiło się na naszej stronie – zaczęliśmy dodawać informacje o ubraniach, które piosenkarka miała na sobie, dodaliśmy oficjalnego Aska strony, na którym odpowiadamy na pytania dotyczące Bey (i czasami nie tylko niej), rozpoczęliśmy współpracę z największym polskim forum o Beyonce – www.bkstyle.fora.pl, na którym zdobyliśmy także nagrodę dla najlepszej strony, tytuł największego fana (Blizzard) czy użytkownika roku (Roxi), a ostatnio współpracujemy również z wspaniałą glamdiva, która dostarcza nam cudownych tutoriali do makijaży, które mogliśmy podziwiać u Beyoncé. Pojawiła się także angielska wersja strony, do której właśnie dołączyła nowa redaktorka – Maria, którą serdecznie witamy ;)

Dzisiaj chcemy otwierać się jeszcze bardziej na fanów. Dzisiaj debiutuje podstrona FanCenter, gdzie znajdziecie rysunki, nagrania, kolekcje fanów, a także wspomnienia z koncertów. Czy strony te będą się powiększały, to zależy tylko od was!

Przez ten czas rozrosła się nasza galeria – w tej chwili do ponad 63 tysięcy zdjęć, w najlepszej jakości, największy dział media w sieci, w którym możecie pobrać wszystkie teledyski Beyoncé i Destiny’s Child, większość występów na żywo oraz inne pliki, a także ściągnąć lub odsłuchać nagrania koncertów. W najbliższym czasie podstrony te oczywiście będą powiększane! Zadebiutował dział Prasa, w którym co piątek (z wyjątkami) prowadzony jest przegląd gazet.
Dzięki koncertowi Beyoncé w Polsce pobiliśmy kolejne rekordy – 25 maja na stronie pojawiło się w jednej chwili prawie 400 osób, na facebooku zaś ponad 36 tysięcy! Strona pojawiła się rownież w Faktach w TVNie. Ostatnio świętowaliśmy także tysięczny post na stronie.
W tym miejscu chcielibyśmy podziękować za wsparcie jakie otrzymujemy, wszystkie miłe komentarze, jak i również te mniej, dzięki którym staramy się ulepszać stronę, chociaż i tak wszystkim nie dogodzimy. Mamy nadzieję, że dalej pozostaniecie z nami na kolejnych kilka lat i razem będziemy przeżywać kolejne miłe chwile z Beyoncé.

Na koniec to, na co wszyscy czekają czyli wyniki konkursu. Nagrody w postaci książek Crazy In Love wędrują do: Jakuba Sucha, Klaudii Kędzior oraz Marzeny Zakonek. Ze zwycięzcami w sprawie adresów skontaktujemy się drogą mailową! Zamieszczamy także prawidłowe odpowiedzi do wczorajszego quizu:

1. „Love On Top”
2. „Crazy In Love”
3. Antwerpia
4. American Idol (uznawaliśmy także samą nazwę Idol)
5. English Matters (uznawaliśmy także odpowiedź Krzyżówki dla Ciebie, chociaż było to wydanie lipcowe)
6. Paryż
7. restauracja La Guarida, Havana, Kuba (uznawaliśmy także samą odpowiedź Kuba)
8. „Bitter Sweet Symphony”

Udostępnij:

2 odpowiedzi na “2 urodziny Beyonce.com.pl”

  1. lord pisze:

    kolejnych 4567890876 lat! I dzięki!

  2. nie wierzysz mi? pisze:

    uwielbiam Beyonce i dzięki wam mogę dowiedziec się bardzo dużo rzeczy na jej temat .. Wasza strona jest chyba najlepszą stroną w sieci właśnie o tej artystce !<3 Dziękuję wam za to, że poświęcacie swój własny czas szukając informacji na jej temat, a później dzielicie się z nami (czytelnikami) Jestem wam na prawdę ogromnie wdzięczna, bo wcześniej nie było oficjalnego fanpegu po polsku o Królowej Bey <3 A w końcu taka artystka jak ona powinna właśnie taki miec i to w każdym kraju . Inni powinni nam zazdorścic takiej właśnie strony <33 Dziękuję w imieniu wszystkich .
    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ;** <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *