» Zwycięzcy konkursu Pepsi Superbowl || Nowy zapach FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Przed chwilą na oficjalnej stronie Beyoncé pojawił się nowy wpis, dotyczący zwycięzców konkursu organizowanego przez Pepsi. Artystka spotkała się z laureatami po koncercie w Oslo.

ZWYCIĘZCY KONKURSU PEPSI SUPERBOWL
Catarina Pereira i Augusto Goncalves wygrali konkurs Pepsi Superbowl dzięki ich genialnemu wykonaniu oryginalnego występu Beyoncé!

***

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo w sprzedaży pojawi się kolejny zapach z serii Heat! Będzie on nosił nazwę „Beyoncé Heat The Mrs. Carter Show World Tour Limited Edition”. Nowy, świeży owocowo-kwiatowy zapach będzie zawierał nuty: różowego pieprzu, miąższu organicznej acai, mangostanu, australijskiego drzewa sandałowego oraz wanilii z Madagaskaru.

„Kocham moją muzykę, kocham występować, a przede wszystkim kocham i doceniam moich fanów. Chciałam dać im wyjątkową pamiątkę z tej trasy i stworzyłam zapach aby odzwierciedlić siłę, pasję i zabawę, którą wkładam w moje występy.”

 
 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *