» Koncerty w Kopenhadze i Oslo FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Za nami kolejne koncerty w ramach trasy Mrs. Carter Show. W galerii znajdziecie już zdjęcia z koncertu w Kopenhadze, w Danii:

Beyoncé śpiewała kiedyś o tym, jaka jest apetyczna. Jeden z fanów w Kopenhadze najwyraźniej za mocno przejął się słowami piosenki i pozwolił sobie na zdecydowanie zbyt wiele. Kiedy piosenkarka podeszła do publiczności z mikrofonem, klepnął ją w pupę. Reakcja gwiazdy była natychmiastowa.

***

Do galerii dodaliśmy zdjęcia z wczorajszego występu w Telenor Arena w Oslo, Norwegia. Miło nam także poinformować, że w końcu sprzedano wszystkie bilety na koncert w Oslo! W calej historii Telenor Arena, halę całkowicie udało się zapełnić tylko Justinowi Bieberowi, One Direction i teraz Beyoncé. Piosenkarka do tej pory wyprzedała bilety na wszystkie 58 koncertów trasy Mrs. Carter Show.
W norweskim dzienniku Daily News możemy przeczytać:

To był naprawdę gorący wieczór w Oslo, a jeszcze gorętszy wewnątrz Telenor Areny. Tysiące młodych fanek specjalnie szykowała się na ten wieczór. W tej trasie Beyoncé może nazywać się „Panią Carter”. Cały występ był elegencki, kolorowy, błyszczący i zuchwały pod każdym względem. Ona jest doskonała pod każdym względem. Tancerze i występ pokazany był w bardzo nowoczesnym stylu. Doskonale udało jej się oddać całkiem nowy klimat „If i Were A Boy”. Żaden z artystów nie ma więcej energii i swobody niż Ona na scenie. Zabawne show, które pokazuje jak niezależną kobietą się stała. Jedno jest pewne, nikt do domu nie wrócił rozczarowany!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *