» Współpraca z FlashTattoos FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Niejednokrotnie widzieliśmy już zdjęcia Beyoncé na których jej ciało było ozdobione złotymi, naklejanymi tatuażami. To właśnie ona jako jedna z pierwszych artystek pokochała złote, zmywalne tatuaże i dzięki niej miliony dziewczyn na świecie ruszyło do sklepów w poszukiwaniu takich samych ozdób na ciało.
Wczoraj na oficjalnej stronie CR Fashion Book ukazał się wpis z którego dowiadujemy się, że Bee zdecydowała się stworzyć własne wzory zmywalnych tatuaży! Jak możemy przeczytać w artykule, to właśnie B wybrała CR aby ogłosiło tą nowinę. Dodatkowo, powstała sesja zdjęciowa promująca kolekcje. Miała ona miejsce w prywatnym studiu, a artystka sama się do niej wystylizowała. Fotografie zostały wykonane przez Amber Glaspie i Samanthe Greenberg.
W opakowaniu 'Beyoncé’ (bo taką nazwę nosi opakowanie w którym znajduje się 57 oddzielnych tatuaży zaprojektowanych przez Queen B) znajdziecie między innymi napisy 'Flawless’, 'Crazy in Love’, 'Blow’ czy 'Naughty Girl’. Poza napisami są również różnego rodzaju wzory zawierające pszczółki czy plastry miodu. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć na których możecie zobaczyć jak wyglądają tatuaże, oraz promującą sesje zdjęciową z udziałem samej Beyoncé.
Całe opakowanie tatuaży kosztuje $28 i możecie je zakupić na stronie internetowej FlashTattoos: http://www.flashtat.com/beyonce-x-flash-tattoos

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *