» W drodze do domu… FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
12 lat temu

W drodze do domu…

Jak donosi serwis NY Daily News, dzisiejszego dnia we wczesnych godzinach porannych szczęśliwi, świeżo upieczeni rodzice małej Blue Ivy Carter wraz ze swoją pociechą opuścili Lenox Hill Hospital w Nowym Jorku. Para wyjechała z południowej strony placówki w wielkim czarnym samochodzie z zaciemnionymi szybami.

O 1:30 nad ranem ze szpitala wyjechały trzy duże wozy – dwa z nich miały zapewnić ochronę rodzinie podróżującej w trzecim pojeździe. Jedno z aut zablokowało ruch uliczny na Park Ave, drugie zaś pilnowało, aby nikt nie zaczął śledzić sławnego małżeństwa i ich córeczki jadących vanem. Jeden z przechodniów określił całą akcję jako „bardzo precyzyjną i wojskową”.

Przypominamy, że Beyonce w eskorcie męża i ochroniarzy pojawiła się w szpitalu w zeszły piątek, gdzie zarejestrowała się pod fałszywym nazwiskiem, jako Ingrid Jackson. Córka pary przyszła na świat w sobotę, 7 stycznia na szóstym piętrze szpitala, blisko oddziału intensywnej opieki. Według relacji informatorów Beyonce i Jay-Z zapłacili 1,3 miliona dolarów za wynajem całego skrzydła placówki. Cała sytuacja ponoć lekko podenerwowała innych rodziców przebywających na terenie szpitala, gdyż z powodu obecności wielu ochroniarzy musieli długo czekać, aby móc zobaczyć się ze swoimi nowo narodzonymi dziećmi, czemu stanowczo zaprzeczyła dyrekcja placówki.

Aby zobaczyć większe zdjęcie samochodu, w którym Beyonce, Jay i Blue Ivy opuścili szpital, kliknij tutaj.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *