» Sasha Fierce – Special Edition FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
 meenu.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki meenu1.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki meenu2.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki meenu3.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki meenu4.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki meenu5.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki

BEYONCE GRA I TAŃCZY

Beyoncé Knowles chciałaby stworzyć nową grę na bazie „Wii Fit”. Artystce podoba się idea projektu Nintendo,ale uważa, że same ćwiczenia są nudne i dołożyłaby do nich trochę tańca. Chciałabym się wkręcić w robienie gier – wyjaśniła piosenkarka. Uwielbiam „Wii Fit”, ale uważam, że świetnym pomysłem byłoby dorzucenie choreografii, bo dla mnie ćwiczenia są ciekawsze, kiedy mogę do nich potańczyć zamiast nudnego biegania. Myślę, że wielu kobietom by się to spodobało. Gra”Wii Fit” wykorzystuje specjalne urządzenie nazwane Wii Balance Board do ćwiczeń i pomiarów.


I AM SASHA FIERCE – SPECIAL EDITION

Podczas gdy w Polsce na początku listopada ukaże się platynowa edycja płyty I Am, z dodatkowymi piosenkami oraz teledyskami, 24 listopada do sklepów w Ameryce trafi nowa edycja deluxe zawierająca nie wydany wcześniej utwór „Poison”. Według BeyonceOnline znajdziemy tam też Video Phone – specjalną wersję z Lady Gagą! Obok możecie zobaczyć okładkę.

 

NOMINACJE DO WORLD MUSIC AWARDS

Beyonce otrzymała nominację do nagród World Music Awards przyznawanym muzykom z całego świata za największą liczbę sprzedanych płyt. Na piosenkę roku możecie głosować [ TUTAJ ]. Gala już 3listopada w Monaco!

Piosenka Roku:
Beyonce – „Single Ladies”
Black Eyed Peas – „I Got A Feeling”
Lady Gaga – „Poker Face”
David Guetta ft. Kelly Rowland – „When Love Takes Over”
David Guetta ft. Akon – „Sexy Chick”
Kings of Leon – „Use Somebody”

 

NOWY SINGIEL

Nowym singlem z płyty I Am… Sasha Fierce zostanie utwór Video Phone! Jednak od 2 listopada w Wielkiej Brytanii można będzie nabyć płytkę z utworem Broken-Hearted Girl. Szybciej singiel dostępny był w Australii i USA. Oto tracklista:

1.Broken-Hearted Girl (Main Version)

2.Broken-Hearted Girl (Catalyst Remix)

 

W SZPILKACH 12 GODZIN NA DOBĘ

Występy Beyonce zawsze zadziwiają skomplikowaną choreografią, którą piosenkarka bezbłędnie wykonuje w butach na wysokim obcasie. Niedawno jeden z brukowców napisał, że Beyonce biega na bieżni w szpilkach, by na scenie profesjonalnie poruszać się w obuwiu na wysokim obcasie.

Artystka była tak rozbawiona tą plotką, że postanowiła ją skomentować.

To oczywiście nieprawda, ale nieźle się uśmiałam, kiedy usłyszałam tę plotkę. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie porywałby się na bieżnię ws zpilkach. Przyznaję jednak, że nie jest łatwo tańczyć na scenie w butach na wysokim obcasie.

Moja choreografia jest zazwyczaj skomplikowana i żywiołowa, dlatego w butach muszę poruczać się bardzo pewnie. By uniknąć problemów z zachowaniem równowagi zawsze ćwiczę moje układy w szpilkach i tego samego wymagam od moich tancerek. Pewnie czasem mnie za to nie lubią, bo przed trasą koncertową ćwiczymy codziennie po 12 godzin przez dwa miesiące. Pęcherze na stopach to dla nas rzecz normalna, ale profesjonalizm wymaga poświęceń -powiedziała gwiazda.

 

CAPRICHO AWARDS 2009

Beyonce otrzymała jedną nominację do brazylijskich nagród Capricho w kategorii Piosenka Międzynarodowa. Oto nominowani w tej kategorii:

Bom Bom Pow – Black Edyed Peas

Halo – Beyonce

I’m Yours –Jason Mraz

Love Story – Taylor Swift

Poker Face- Lady Gaga

The Climb – Miley Cyrus

Głosować można [ TUTAJ ]


Posted by: Blizzard & BlueMeanie

Come to: | Gallery | Guest Book | Guest Map

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *