» Rita Ora o Beyoncé FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
12 lat temu

Rita Ora o Beyoncé

Mieszka w Wielkiej Brytanii, ale pochodzi z Kosowa. Rita Ora ma zaledwie 21 lat, a jej kariera nabiera rozpędu. Od kilku lat poświęca się muzyce. Zwróciła uwagę dwóch najważniejszych producentów świata – Jaya-Z i Kanyego Westa. To w ich wytwórni płytowej powstaje jej debiutancki album. W wywiadzie dla StyleCaster Rita opowiada o swoim nowym albumie i o tym kto i co wpłynęło na jego brzmienie. Część dotyczącą Beyoncé i Destiny’s Child przedstawiamy poniżej.

Jak to uczucie, gdy zostajesz odkryta i od razu podpisujesz kontrakt z Jayem-Z? Opowiedz mi trochę jak to wszystko się zaczęło.

Podpisałam kontrakt kiedy miałam 18 lat. To była dla mnie wielka rzecz. Jestem fanką Jaya-Z, Destiny’s Child i ich twórczości. Byłam tak szczęśliwa i tydzień po tym jak podpisałam kontrakt myślałam, że będę największą gwiazdą na świecie. Jedyne co wiedziałam, to że muszę na początek nagrać album. To był cudowny moment w moim życiu, ale wiedziałam, że muszę brać się od razu do pracy. Natychmiast weszłam do studia i upewniłam się, że zasłużyłam na pobyt w nim. Pracowałam i pracowałam dotąd, aż ukończyłam pracę nad albumem.

Powiedz mi coś o Twoich muzycznych inspiracjach.

Moje muzyczne inspiracje są bardzo różnorodne (…). Destiny’s Child są jedną z głównych, słucham ich od dziecka. Gwen Stefani także ma na mnie ogromny wpływ. Jest moją idolką. Kiedy ludzie pytają mnie o gatunek, nie wiem co odpowiedzieć. Muzyka to muzyka. Na płycie mam okazję ukazać wpływy z różnych gatunków wpisane w dwanaście utworów. Krążek będzie zawierał sporo kawałków w klimacie reggae, sporo inspiracji No Doubt. Będzie to coś w stylu edgy pop. To nie jest dokładnie pop, więc tak go bym opisała.

Prawdopodobnie będziesz porównywana do Rihanny i Beyonce głównie przez wpływ Jaya-Z na Twoją karierę. Jak wyróżnisz się jako artysta w tym tłocznym pop-świecie?

Bycie porównywanym do kogoś, będąc początkującym artystą to wielki komplement, więc jeśli jestem porównywana do kogoś, kto już robi to od wielu lat, jestem więcej jak szczęśliwa! Biorę to jako komplement i uważam to za zaletę. Jestem szczęśliwa, że jestem porównywana. Moja historia wyróżnia się z wielu innych. Nie jestem z Londynu, jestem z Kosowa. Mam historię  i moja przeszłość nie jest taka prosta, jakby się mogło to wydawać. Wykorzystuję każdą okazję, jaka mi się natrafi. Mój album jest w większości o czerpaniu radości z życia nie zwracając uwagi na wszelakie przeszkody.

Z kim najbardziej chciałabyś współpracować?

Z Beyoncé  i Gwen Stefani.

Znacie Ritę?  Jeżeli nie, to zachęcamy Was do zapoznania się z obecną (na razie skromną) twórczością 21-letniej Kosowianki.

Udostępnij:

2 odpowiedzi na “Rita Ora o Beyoncé”

  1. TheDawid1994 pisze:

    Jeszcze na dobre nie rozpoczęła kariery, a już ma sporą grupkę fanów. Miejmy nadzieję, że się jej poszczęści :)

  2. B'Day pisze:

    Rita trochę nie na temat odpowiadała, ale moja miłość do niej jest tak wielka, że jej wybaczam <3 Faktycznie trochę taka Rihanna [którą też uwielbiam], tylko, że z lepszym głosem. Mam nadzieję, że jej się uda, trzymam mocno kciuki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *