» Premiera CÉCRED i dodatkowa okładka magazynu ESSENCE FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Już od dziś na oficjalnej stronie CÉCRED można zamówić ich produkty z dostawą do Polski! Produkty możecie kupić w złotówkach, a do łącznego kosztu produktów doliczone są koszty cła oraz podatek, dzięki czemu nie ponosimy już dodatkowych opłat naliczonych podczas odprawy celnej, kiedy zamówienie dociera do Polski. Ceny produktów wahają się między 122zł a 211zł. Dostępny jest również cały zestaw produktów w cenie 1075zł oraz akcesoria: kosmetyczka 90zł oraz waza do mieszania produktów za 82zł. Stopniowo oczywiście do sklepu będą dodawane kolejne produkty (grzebienie, narzędzia do stylizacji włosów etc). Z okazji premiery marki, CÉCRED w swoim newsletterze podzieliło się nowym zdjęciem B.

CÉCRED ogłosiło również współpracę z BEYGOOD. Każdego roku zostanie przyznanych dwadzieścia pięć stypendiów studenckich o wartości 10 000 dolarów w ramach pomocy finansowej w pięciu szkołach kosmetycznych oraz dwadzieścia pięć dotacji o wartości 10 000 dolarów zostanie przyznanych kwalifikującym się właścicielom salonów kosmetycznych wykazującym potrzeby finansowe w miastach docelowych (Atlanta, Chicago, Houston, Los Angeles oraz New Jersey), aby mogli kontynuować swoją pracę i wpływ na społeczność. Pięć dotacji zostanie przyznanych w każdym mieście docelowym, pięć razy w roku.

Dodatkowo, na swoim profilu na portalu X.com ESSENCE opublikowało alternatywną okładkę nadchodzącego numeru z Beyoncé, a sama piosenkarka podzieliła się na Instagramie nowymi zdjęciami z seji.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *