» Perfumy FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
17 lat temu

Perfumy

 

  

Diamonds Intense

Twórca: Giorgio Armani
Rok: 2008
Zapach: Abolut bułgarskiej róży, malinowy nektar, paczula, burbońska wanilia.

 

Diamonds Intense powstał dla kobiety nowoczesnej i niezależnej, wolnej w swoich życiowych wyborach i odważnie podejmującej ryzyko. Właścicielka Diamonds Intense jest symbolem XXI wieku, zdecydowana, pewna siebie, a jednocześnie seksowna i intrygująca.

Giorgo Armani proponuje mieszankę zmysłowości, pożądania i ekstrawagancji. Zdecydowane połączenie nektaru z maliny z esencją bułgarskiej róży tworzy intensywny i harmonijny akord kompozycji. Elegancja i wyrafinowanie to zasługa paczuli i burbońskiej wanilii.

Dobór kształtu flakonu (w formie dużego diamentu) nie jest przypadkowy i wynika z wyrafinowania tego zapachu. Nadano mu dodatkowo złote zabarwienie, przez co jest jeszcze bardziej luksusy, łączy w sobie przepych diamentu i złota. Wszystko to związane jest oczywiście z samą kompozycją perfum, która jest przecież unikatowa oraz elegancka i wyrafinowana.

 

  

Diamonds

Twórca: Giorgio Armani
Rok: 2007
Zapach: Kompozycja jest świeża, w nucie głowy wyczujemy maliny i orientalny owoc lychee, nuty serca to róża i frezja, bazę zapachu tworzą paczula, ambra, wetiwer, cedr i wanilia.  

 

„Diamonds are a girl’s best friend” ta myśl głoszona przez Marilyn Monroe zainspirowała Giorgio Armani. Stworzył nowy zapach dla kobiety XXI wieku: nowoczesnej, odważnej, seksownej, czarującej, diamentowej.

Błyskotliwy, soczysty, nieodparty a przede wszystkim szalenie kobiecy i asertywny zapach. Giorgio Armani Emporio Diamonds zamknięty w błyszczącym bloku z migoczącego i połyskującego szkła sprawia wrażenie prawdziwego klejnotu w rękach prawdziwej kobiety.

 

  

True Star Gold

Twórca: Tommy Hilfiger
Rok: 2005
Zapach: Zapach zawiera nuty melona, kiwi, czerwonej porzeczki, maliny, a także kwiatu dyni, lilii, mleka i miodu.

 

Nowej kolekcja Tommy Hilfigera powstała dla amerykańskiej gwiazdy muzyki – Beyonce Knowles. Piosenkarka chce, aby każda kobieta doznała przypływu energii i podniecenia, które towarzyszą jej podczas występu na scenie.
Kompozycja kwiatowo-owocowa, inspirowana zapachem ogrodu Hilfigera, znajdującego się w jego posiadłości na karaibskiej wyspie Mustique, mianowicie unikalną mieszanką aromatów lilii i sizalu.

  

True Star

Twórca: Tommy Hilfiger
Rok: 2004
Zapach: Zapach jest bardzo orzeźwiający a zarazem wabiący. Jest to mieszanka słodkiego grochu i miodu.

 

Tommy Hilfiger True Star to zapach wyrażający aurę popularności amerykańskiej supergwiazdy Beyonce, której towarzyszą piękno i talent. Przede wszystkim jednak zapach odkrywa prawdziwą osobowość gwiazdy, która charakteryzuje się skromnością, zaufaniem, komfortem i zmysłowością. Nie jest ciężki, ale też niezbyt świeży. Ma w sobie coś, co przyciąga, jest taki elektryzujący. Utrzymuje się bardzo długo.

Jedyny minus to to, że butelka (100ml) jest po prostu duża i nie pasuje do małych damskich torebeczek, choć pięknie przechodzi z matowego szkła w przezroczyste, co sprawia, że perfumy wyglądają jakby miały dwufazową formułę.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *