» Nowości z Beyonce w polskich sklepach FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Nie możecie pozwolić sobie na oficjalny kalendarz z Beyoncé? Grupa Wydawnicza Foksal przygotowała specjalnie dla polskich fanów kalendarz ścienny z piosenkarką na 2014 rok! Można go nabyć w sieci Empik za jedyne 24,99 zł. Wewnątrz znalazły się głównie zdjęcia z trasy Mrs. Carter Show, co jest świetną pamiątką po tegorocznym koncercie Beyoncé w naszym kraju.

Swoją premierę DVD miał także film 'Tajemnica Zielonego Królestwa’, w którym Beyoncé użyczyła głosu jednej z animowanych postaci – królowej Tarze. Książka z filmem jest dostępna w polskich sieciach np. Media Markt, Saturn za niecałe 30 złotych. Film obejrzymy i w polskiej i w oryginalnej wersji językowej, dzięki czemu możemy usłyszeć efekt pracy piosenkarki.

Do sklepów trafiają także zestawy zapachów Pulse NYC. Wznowiona została również seria Heat Midnight, w nowej oprawie graficznej. Zestawy są dostępne w dwóch rodzajach: 2 kosmetyków (dezodorant, balsam do ciała) lub 3 (woda perfumowana, żel pod prysznic, balsam). Ceny wahają się w granicach 30 oraz 100 złotych.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *