» Nowe kostiumy sceniczne FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Beyoncé powróciła na scenę w wielkim stylu. Jednak to nie tylko za sprawą jej wielkiego głosu i charyzmy koncerty w Revel są pełne przepychu. Zasługę mają też stroje autorstwa Ralph & Russo. Projektanci pozostawali w stałym kontakcie z piosenkarką, aby sprostać jej wymaganiom i stworzyć nowoczesne kostiumy sceniczne.

”Beyoncé chciała, żebyśmy byli bardzo kreatywni i stworzyli wesołe, ostre projekty, jednocześnie pełne blasku i przepychu.”-  zdradziła Tamara Ralph, jedna z projektantek.

W ciągu zaledwie czterech tygodni ekipa pracowała nonstop, aby uszyć ubrania ozdobione 500 tysiącami kryształków Swarovskiego. Najbardziej skomplikowanym projektem była czarna kamizelka z pasów, składająca się z gorsetu jako bazy i bogatych wykończeń, które powstały z jednego kawałka materiału, aby umożliwić ruch.

Koncerty Beyoncé zawsze są bardzo energetyczne i dlatego musieliśmy wziąć pod uwagę wygodę i mobilność kostiumów, a także łatwość zmiany strojów w błyskawicznym czasie.” – tłumaczy projektant Michael Russo. ”Współpraca z nią w tworzeniu znakomitych kostiumów, które lśnią na scenie, była dla nas prawdziwą przyjemnością.”

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *