» Nowe klipy – music video anthology FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI


2 października Beyoncé nagrywała w Oakland nowy klip. Piosenkarka pojawiła się na planie w długiej fioletowej sukni. Po prawej zobaczycie drugie zdjęcie z planu. Nie znamy więcej szczegółów na temat kręconego videa.

Czy Beyoncé przygotowuje nowe DVD z teledyskami? Australijska projektantka Camilla Franks powiedziała ostatnio, że część z jej kolekcji może pojawić się w zbiorze najnowszych klipów – „I think some of the pieces will also surface in Beyoncé’s music video collection„. Franks podobno spotka się także z wokalistką na prywatnej sesji stylizacyjnej w październiku, kiedy piosenkarka da koncert w Sydney.

Ale to nie jedyne video, które kręciła Beyoncé w ostatnim czasie. Przypominamy także o teledysku kręconym pod koniec sierpnia na Brooklynie. Podobno piosenkarka pojawiła się także w Puerto Rico, a kilka dni później w Houston.
W swojej rodzinnej miejscowości nagrywano teledysk w stylu lat 70 w centrum rozrywki FunPlex. Za kamerą stanął Hype Williams, który reżyserował „Check On It” oraz „Video Phone”. Poniżej zdjęcia ekipy oraz garderoby z Houston. TUTAJ zobaczycie jeden filmik.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *