» Narodziny Beyoncé. Historia niezwykłej kariery FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Już 12.10 w sklepach ukaże się polska wersja językowa książki 'Becoming Beyoncé: The Untold Story’ autorstwa J. Randy Taraborrelli’ego nad którą objęliśmy patronat!
W czwartek na naszej stronie będziecie mogli przeczytać recenzje książki, ale już teraz możemy Wam zdradzić, że każdy fan powinien po nią sięgnąć!
Co o książce ma do powiedzenia jej autor? Przeczytajcie poniżej wypowiedź Taraborrelli’ego:

To opowieść o długiej drodze, jaką przebyła od turnieju młodych talentów, zwycięstwa w konkursie piękności i śpiewania w żeńskim zespole rhythm’n’bluesowym, nim została wokalistką, aktorką, gwiazdą popkultury, bizneswoman, żoną i matką. To także opowieść o cenie, którą – niestety – często trzeba zapłacić za wielki sukces. Metamorfoza Beyoncé kobiety w markę 'Beyoncé’ była dla jej otoczenia – ojca, matki, siostry, menedżerów i współpracujących wokalistów – tyleż perfidna, co dochodowa. Także sama artystka, zanim stała się 'Beyoncé’, zaznała na tym krętym szlaku równie wiele goryczy, co sławy.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *