» Najlepiej płatna para 2012 według Forbes FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

To był ciężki rok dla sławnych par. Katy Perry i Russel Brand, Heidi Klum i Seal, Demi Moore i Ashton Kutcher i ostatnio Tom Cruise i Katie Holmes – sprawy miłosne sławnych i bogatych wydają się rozpadać w ostatnich dniach. Jednak istnieją pary, które nie tylko pozostały silne, ale nawet śmieją się idąc razem do banku.

Weźmy na przykład Beyoncé i Jay’a-Z. W zeszłym roku wspinali się w górę listy Najlepiej Płatnych Sławnych Par, teraz są na samym szczycie tego rankingu. Knowles, która zrobiła sobie przerwę od jej napiętego grafiku w 2011 i urodziła córeczkę Blue Ivy Carter, nadal zbiera duże czeki za stare hity. Poza tym jej nowy album pokrył się platyną w USA, nie wspominając o jej nie-muzycznych przedsięwzięciach i kontraktach reklamowych, które pomogły jej od 1 maja 2011 do 1 maja 2012 zarobić 40 mln $.

Jako męska połowa pierwszej muzycznej pary, Jay-Z nie jest daleko za żoną. Zarobił miliony z Watch the Throne, jego muzyczną współpracą z Kanye Westem i jeszcze więcej z trasy. Dodaj do tego mnóstwo nie-muzycznych przedsiębiorstw, takich jak firma Translation i fabryka kosmetyków Carol’s Daughter, co daje oszałamiający wynik – 38 mln $, które przyniósł do domu w okresie 12 miesięcy, sprawiając że roczny dochód małżonków wynosi 78 mln $.

źródło: Forbes

***

Przypominamy że Beyoncé ma szansę wygrać nagrodę na MTV VMA 2012 – do końca głosowania został już niecały miesiąc! Beyhive – pokażmy na co nas stać i głosujmy na nią kilka razy (albo i więcej) dziennie! GŁOSUJ!!!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *