» Na planie teledysku FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
10 lat temu

Na planie teledysku

Beyoncé kręci kolejne teledyski! 12 listopada paparazzi zrobili jej zdjęcia kiedy wychodziła z opuszczonego centrum handlowego w Los Angeles, w którym podobno kręciła klip do piosenki „Ghost Haunted”. Część z męskich looków zainspirowanych było podobno filmem „Dead Presidents”, w garderobie było sporo strojow w stylu „gangsta”. Sama artystka miała na głowie kominiarkę Louis Vuitton. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia różnych osób ucharakteryzowanych na duchy – wśród nich dwie panie łudząco przypominające Lady Gagę i Azealię Banks! Mówi się także, że kręcono dwa różne klipy, a za kamerą ponownie stanął Jonas Åkerlund.

Wczoraj znowu widziano ją na planie, tym razem świadkowie słyszeli piosenkę „Bow Down”, a oprócz tego utwór Marilyna Mansona oraz „Du Hast” z repertuaru zespołu Rammstein – poniżej dwa krótkie videa:

***

Piosenkarka miała kręcić także video na początku listopada w Sydney. Zorganizowany został specjalny casting, poszukiwano kobiet i mężczyzn w przedziale wiekowym 21-25 lat, nie za chudych, odważnych, umiejących pływać i nie mających nic przeciwko całowaniu. Wybrane osoby miały stawić się 5 listopada. Jeden z tancerzy Beyoncé publikował na Instagramie zdjęcie znad morza. Artystka podobno ostatecznie nie pojawiła się na plaży, a jej sceny mają być dokręcone w studio.
Czekamy na efekty!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *