» Michelle Obama znowu o Beyoncé FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Pierwsza Dama i jej córki: Sasha i Malia, były na koncercie Beyoncé, gdzie w sobotni wieczór artystka wykonała dwa tuziny piosenek. Jej mąż, prezydent Barack Obama nie pojawił się.
Gubernator Chris Christie również był wśród wyprzedanego, 5 i pół tysięcznego tłumu w Ovation Hall w Revel.
Michelle Obama i jej dziewczyny były podekscytowane przez cały koncert, dopingując Beyoncé. Córeczki śpiewały nawet razem z nią do old-schoolowo brzmiącej piosenki „Love On Top„.
Obama powiedziała niedawno magazynowi People, że gdyby mogła być kimś innym, byłaby Beyoncé. I zbliżyła się do niej, przynajmniej tak jak została przyjęta przez publiczność: gdy zbliżała się do swojego miejsca w błyszczącej, zielonej sukience, miała prawie taki doping jak Beyoncé. Niektórzy fani robili zdjęcia, podczas gdy inni wykrzykiwali jej imię. Ktoś krzyknął: „To historia!”.
Beyoncé rozpoczęła koncert szybkim numerem „End of Time” ubrana w błyszczący srebrny strój oraz gorące różowe buty dopasowane do jej paznokci. Kontynuowała z kolejnymi hitami jak „Crazy In Love„, „Get Me Bodied” i „Party„.
Podczas wolniejszych rytmów Beyoncé przyniosła emocje. Powstrzymywała łzy podczas pobudzającej interpretacji „Resentment” i usiadła na fortepianie podczas miłosnej piosenki „1+1„.
Koncerty multiplatynowej artystki w Atlantic City były jej pierwszymi od porodu córki w styczniu.
Nie macie pojęcia jak ciężko musiałam pracować„, Beyoncé powiedziała tłumowi. „Musiałam stracić 27kg. Mieli mnie na bieżni, jedząc sałatę„.
Beyoncé złożyła hołd artystom podczas koncertu śpiewając refren piosenki Whitney HoustonI Will Always Love You” i dała miejsce na głos Donny Summer w piosence „Naughty Girl„, który posiada sampel letniego hitu Donny: „Love to Love You Baby„. Wykonała także cover „Ex-FactorLauryn Hill oraz „Iris Goo Goo Dolls kiedy śpiewała „If I Were a Boy„.
Beyoncé była wspierana przez jej żeński zespół oraz licznych tancerzy – kilku z nich to mężczyźni. Koncerty odbywały się od piątku do poniedziałku w kasynie Revel.
Mam nadzieję że wygracie dzisiaj mnóstwo pieniędzy„, powiedziała pod koniec koncertu.

Poniżej możecie zobaczyć video z programu Good Morning America, w którym Michelle Obama opowiada o swoich wrażeniach z koncertu, kampanii „Move Your Body” oraz oczywiście o naszej Beyoncé:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *