» Let’s Move Again! FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
12 lat temu

Let’s Move Again!

Rok temu, Beyoncé postanowiła wziąć udział w kampanii promującej zdrowy tryb życia wśród młodych obywateli Stanów Zjednoczonych. Let’s Move to inicjatywa Michelle Obamy, której celem jest przeciwdziałanie otyłości wśród nastolatków. W celu promocji kampanii powstała piosenka Move Your Body, która jest przeróbką starego singla piosenkarki Get Me Bodied. Stworzono nawet do niej teledysk, który utrzymany jest w konwencji flashmoba.

..

Jak widać, pomysł się przyjął. Dzisiaj kampania ożyła na nowo. Tysiące nastolatków w całych Stanach Zjednoczonych ponownie zatańczyło do utworu Beyoncé. Za włączenie się w kampanię i pomoc w dotarciu do większej grupy młodych ludzi niezmiernie wdzięczna artystce jest inicjatorka przedsięwzięcia, Michelle Obama, która zachęca do aktywnego trybu życia.

Rok temu nawiązałam współpracę z Beyoncé, aby pokazać dzieciom w całym kraju, że bycie aktywnym jest nie tylko dobre dla zdrowia, to także zabawa

– mówi Pierwsza Dama

Nie musisz koniecznie tańczyć w flashmobie, może to być hula hop lub po prostu spacer. Każde dziecko może znaleźć sposób, aby być aktywnym przez 60 minut dziennie oraz spożywać pożywne, pyszne jedzenie, aby móc rosnąć zdrowym i silnym.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *