» Kelly Rowland: „Beyoncé będzie wspaniałą mamą!” FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Najlepsza przyjaciółka Beyoncé, niegdyś koleżanka z zespołu, Kelly Rowland wypowiedziała się na temat jej ciąży w niedawnym wywiadzie dla MTV.

Wiedziałam o tym już od jakiegoś czasu, ona i Jay-Z są szczęśliwi i tylko to się liczy. Myślę, że [Beyoncé] będzie wspaniałą mamą, zawsze lubiła matkować. Uważam, że odziedziczyła wiele cech po własnej mamie (…) To będzie dla niej naturalne. Już teraz jest!

Czy zgadzacie się ze słowami Kelly?

Ponadto śpieszymy donieść, iż występ Beyoncé na gali ku czci zmarłego przed dwoma laty Michaela Jacksona ciągle jest aktualny i odbędzie się pomimo stanu błogosławionego piosenkarki. Prawdopodobnie zmianie nie uległy także plany udziału Beyoncé w nowej wersji filmu A Star Is Born w reżyserii Clinta Eastwooda. Producenci musicalu oświadczyli, że są skłonni przełożyć kręcenie filmu na korzyść artystki, tak aby przed powrotem do pracy mogła jeszcze nacieszyć się macierzyństwem.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *