» Justin Timberlake i Dakota Fanning chcą być Beyoncé FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Przedstawiamy Wam kolejne wypowiedzi gwiazd, które bardzo mile wypowiadają się na temat Beyoncé:

Justin Timberlake odpowiadał na pytania fanów na swoim twitterze i kiedy został zapytany, czy często marzy o tym, by być Beyoncé, odpowiedział: „Czy nie każdy marzy o tym?”

Artysta wziął udział w parodii Single Ladies w 2008 roku, w programie SNL – zachęcamy do obejrzenia, naprawdę warto:

Młoda aktorka Dakota Fanning w wywiadzie dla The Telegraph wyznała, że bardzo podziwia piosenkarkę:

„Kocham siebie i moje życie, ale jeśli mogłabym być kimś innym, w 2 sekundy byłabym Beyoncé”

Siostra Beyoncé, Solange udzieliła wywiadu Lurve Magazine, w którym opowiedziała, że była wychowywana inaczej niż jej starsza siostra:

„Myślę, że rodzice wkładają więcej serca w wychowanie pierwszego dziecka, bo to jest takie nowe i świeże, i starają się robić wszystko dobrze, a przy drugim sobie myślą: „Eh, będzie dobrze”. Z jednej strony myślę, że pobłażliwość moich rodziców sprawiła, że dzięki wolności i doświadczeniom, stałam się bardzo niezależna. Na wiele sposobów miałam wolność i okazję do poznawania świata. Ufali mi i naprawdę starałam się to doceniać. To znaczy, dopóki nie zaszłam w ciążę. (śmiech)”

Sean Paul został zapytany w wywiadzie programu MTV „RapFix Live” o teledysk „Baby Boy”. Od wydania klipu w 2003 roku zaczęły krążyć plotki o tym, że Jay-Z zabronił mu zbliżać się do Beyoncé i dlatego w żadnej scenie teledysku nie wystąpili razem.

„Cała koncepcja teledysku opierała się na tym, że miałem być w „świecie marzeń”, tak jak ona sama śpiewa w tej piosence. Dla mnie to nie był żaden problem, ale to się rozwinęło do naprawdę szalonych historii. Ona jest wspaniałą artystką, ta piosenka była numerem 1 przez dziewięć tygodni, więc to był wyjątkowy okres dla mnie i dancehall’u.”

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *