» Jessica Alba radzi Beyonce FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

jadbeaJakiś czas temu informowaliśmy o decyzji Beyonce i Jaya-Z dotyczącej niesprzedawania zdjęć swojego nowo narodzonego dziecka (zobacz: Dlaczego Beyonce i Jay-Z nie sprzedadzą zdjęć swojego dziecka…). Niedawno w tej sprawie zabrała głos znana amerykańska aktorka, Jessica Alba, mama trzyletniej Honor i niespełna półrocznej Haven, która radziła młodym rodzicom, aby już teraz zgodzili się na opublikowanie pierwszych fotografii swojej pociechy, co miałoby zapobiec ewentualnym nieprzyjemnościom w czasie pierwszych wspólnych wyjść.

Dwudziestoośmioletnia wówczas aktorka przystała na propozycję sesji zdjęciowej dla magazynu OK! tuż po narodzinach swojej pierwszej córeczki w 2008 roku, za którą ona i jej partner zainkasowali 1,5 miliona dolarów. „Zrobiliśmy to dla naszej rodziny, chcieliśmy mieć kontrolę nad rozwojem wypadków”, tłumaczy. „Pieniądze zarobione na tych zdjęciach wpłaciliśmy na konto bankowe Honor, aby w przyszłości mogła zrobić z nimi co tylko zechce. To jej fotografia, jej narodziny, a my chcieliśmy uniknąć tych wszystkich dziwnych rytuałów w czasie pierwszego wspólnego wyjścia. Jeżeli twoje dziecko jest warte [w mediach] określoną sumę pieniędzy – co jest dziwaczne – ludzie wymyślą wiele szaleństw [aby je ujrzeć]. [Sprzedając zdjęcia] chcieliśmy uniknąć ogólnej histerii (…) Jestem jednak pewna, ze Beyonce podejmie najlepszą dla swej rodziny decyzję”.

Zgadzacie się z decyzją Jessicy, czy uważacie, że to Beyonce ma rację ukrywając córkę? Uważacie, że Bee zmieni swoją decyzję i już wkrótce ujrzymy małą Blue Ivy na okładkach różnych amerykańskich brukowców? Zapraszamy do wypowiadania się na ten temat w komentarzach.

Udostępnij:

6 odpowiedzi na “Jessica Alba radzi Beyonce”

 1. S, pisze:

  Nie chodzi o pieniądze, ale o same zdjęcia. Ona ma tutaj rację, będą za nimi łazić, obserwować, lepiej gdzy wszyscy zobaczymy małą dive i szum trochę ucichnie ;)

 2. Anonim pisze:

  ma tyle kasy, że nie musi zarabiać na dziecku!

 3. Anonim pisze:

  najlepiej wrzucić fotki w necie i po krzyku , a tak to żyć normalnie jej nie dadzą!!!!

 4. TheDawid1994 pisze:

  Ja na miejscy Bey posłuchałbym Jess. Przecież i tak czy siak dziecko kiedyś musi pokazać, więc może przy okazji zarobić ;)

 5. Anonim pisze:

  zamiast sprzedawania zdjęć do magazynów lepiej tak jak V.B. zamieściła zdjęcia Harper w necie i nie było przesłodzonych sztucznych okładek z żywą lalka.

 6. S. pisze:

  Myślę, że Alba ma w tym trochę racji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *