» Rodzina Beyonce FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

BLUE IVY CARTER
Data urodzenia: 7 stycznia 2012
Miejsce urodzenia: Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Blue Ivy została poczęta w kwietniu 2011 roku w Paryżu. Córka Beyoncé i Jaya-Z swoje imię zawdzięcza bluszczowi o wyjątkowych, niebieskich liściach, który rośnie na chorwackiej wyspie Hvar. Mała Blue stała się honorowym obywatelem wyspy. Zaraz po narodzinach Jay-Z publikował utwór „Glory”, który opowiada o przebiegu ciąży Beyoncé. W linii melodycznej pojawia się odgłos płaczu dziewczynki. Gdy piosenka zadebiutowała na liście przebojów Billboard, dwudniowa wówczas Blue stała się najmłodszą osobą w historii, która znalazła się w tym notowaniu. O miłości do córki Beyoncé śpiewa także w utworze „Blue” z 2013 roku. Pierwsze zdjęcia dziewczynki para opublikowała na profilu Tumblr helloblueivycarter.

SHAWN COREY CARTER – JAY-Z
Data urodzenia: 4 grudnia 1969
Miejsce urodzenia: Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Mąż Beyoncé, amerykański raper i biznesmen – właściciel klubu 40/40, drużyny koszykarskiej Brooklyn Nets, założyciel linii odzieżowej Rocawear, jedna z najbardziej wpływowych postaci showbiznesu. Para zaczęła się spotykać w 2002 roku, kiedy to nagrywali teledysk do utworu „03’ Bonnie & Clyde”. Zagrali w nim parę kochanków. Wspólnie chodzili na mecze NBA, zakupy i kolejne imprezy. Razem pracowali, śpiewali i występowali przed kamerami. Prasa często donosiła o ślubnych planach oraz kryzysach w związku. Para pobrała się potajemnie 4 kwietnia 2008 roku. Beyoncé wielokrotnie podkreślała, że jest panią Carter. W 2014 roku wyruszyli razem w trasę koncertową „On The Run”.

MATHEW KNOWLES
Data urodzenia: 9 stycznia 1951
Miejsce urodzenia: Gadsden, Stany Zjednoczone
Ojciec Beyoncé swoją karierę rozpoczął w koncernie informatycznym International Business Machines Corporation. Później przeniósł się do Houston, gdzie pracował jako sprzedawca sprzętu medycznego. W 1992 roku postanowił całkowicie skupić się na branży muzycznej, tak został menedżerem córki. W 2003 roku założył własną wytwórnię, Music World Entertainment, która stała się oddziałem Columbia Records. Po 31 latach, w grudniu 2011 rozwiązano małżeństwo Mathew i Tiny. Powodem rozwodu był jego romans z aktorką Alexsandrą Wright, z którą ma syna Nixona. W 2014 roku wyszło na jaw, że ma też córkę Koi ze związku z TaQoyą Branscomb. Beyoncé zwolniła swojego ojca z roli managera w 2011 roku.

CELESTINE ANN BEYINCÉ – TINA LAWSON
Data urodzenia: 4 stycznia 1958
Miejsce urodzenia: Galveston, Stany Zjednoczone
Matka Beyoncé jest fryzjerką. Prowadziła swój salon piękności Headliners Hair Salon w Houston i nadal jest jego właścicielką. Od powstania grupy Destiny’s Child Tina zajęła się projektowaniem ubrań i została stylistką córki. W 2005 panie otworzyły własny dom mody House Of Deréon, który przestał działać pod koniec 2012 roku. 11 listopada 2009 roku Tina Knowles złożyła pozew o rozwód z Mathew Knowlesem. Małżeństwo rozwiązano w grudniu 2011 roku. W 2013 roku matka Beyoncé zaczęła spotykać się z aktorem Richardem Lawsonem. Para pobrała się 12 kwietnia 2015 roku. Tina stała się macochą dla córki Lawsona – Bianci. W liceum Tina śpiewała w zespole Veltones, inspirowanym grupą The Supremes.

AGNEZ DEROUEN – AGNEZ BEYINCÉ
Data urodzenia: 1 lipca 1909
Miejsce urodzenia: Delcambre, Stany Zjednoczone
Data śmierci: 1984
Córka Eugène DeRouen i Odilii Broussard. Wywodzi się z Luizjany. Babcia Beyoncé była krawcową – samoukiem. Jej pasja modą stała się inspiracją do założenia domu mody House Of Deréon. W pracy często wykorzystywała koronki, korale i ozdobne guziki. Jej projekty wyróżniały się szerokim wzornictwem, marszczeniami i różnego rodzaju aplikacjami. Miała pochodzenie kreolskie – korzenie indiańskie, afroamerykańskie i francuskie. Wyszła za mąż za Lumisa Alberta Beyincé, wtedy też zrezygnowała z nazwiska Deréon. Para przeprowadziła się do Galveston w stanie Teksas. Część krewnych Beyincé wciąż tam mieszka. Od nazwiska Lumisa zaczerpnięto imię Beyoncé.

SOLANGE KNOWLES
Data urodzenia: 24 czerwca 1986
Miejsce urodzenia: Houston, Stany Zjednoczone
Siostra Beyoncé jest wokalistką, sił próbuje również w filmie, modelingu i biznesie. Początkowo śpiewała w chórku zespołu Destiny’s Child, dla którego napisała kilka piosenek. Brana była pod uwagę jako czwarta członkini grupy. W 2003 roku wydała swój pierwszy album. W wieku 17 lat wyszła za mąż za Daniela Smitha, następnie urodził się ich syn, Daniel Julez Smith, Jr. Małżeństwo natomiast nie trwało zbyt długo. Z siostrą była twarzą rodzinnej linii odzieżowej House Of Deréon, poza tym współzałożycielką dziecięcej kolekcji ubrań. 16 listopada 2014 wyszła za mąż za reżysera Alana Fergusona. W 2014 roku wdała się w bójkę z Jayem-Z. Prawdopodobnie oskarżała go o flirtowanie z innymi kobietami.

DANIEL JULEZ SMITH
Data urodzenia: 18 października 2004
Miejsce urodzenia: Los Angeles, Stany Zjednoczone
Siostrzeniec Beyoncé spędza z ciocią mnóstwo czasu. U jej boku wystąpił w reklamie gry Nintendo Rhythm Paradise. Sama Solange przyznała, że nieco żałuje, iż urodziła dziecko w tak młodym wieku, jednak nazwała syna największym nieplanowanym błogosławieństwem.
ANGELA JEANINE BEYINCÉ
Data urodzenia: 16 grudnia 1982
Miejsce urodzenia: Galveston, Stany Zjednoczone
Kuzynka Beyoncé jest jej asystentką, a także autorką tekstów piosenek. Jej ojciec jest młodszym bratem Tiny Knowles, zarazem synem Agnéz Beyincé.