» Icy Park FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
3 lata temu

Icy Park

Najnowsza kolekcja inspirowana jest górskimi stokami i oferuje elementy stylu ulicznego.

Według partnerów kolekcja obejmująca wszystkie rozmiary ma inspirować „kreatywność, indywidualność i wyobraźnię” klientów. Sztuczna owcza skóra i wysokiej jakości ręczniki frotte, które dodają tekstury do szeregu przytulnych elementów. Kolekcja wprowadza również nowy monogram Ivy Park na niektórych ubraniach i akcesoriach, podczas gdy inne mają zabawny nadruk z metkami narciarskimi.

Kolekcja obejmuje pięć nowych stylów butów, w tym aktualizację butów Ivy Park Ultra Boost, Forum Lo, Forum Mid i Super Sleep, a także zupełnie nowy Super Sleek Boot.

Tym razem do Beyoncé dołączą do kampanii kolekcji różnorodne modne nazwiska, w tym Hailey Bieber, dyrektor wytwórni i raper Gucci Mane, piosenkarka Kaash Paige i modelki Akesha Murray, Shi Gray i Kyla Coleman.

Kampania jest również kontynuacją mantry marki „This Is Your Park”. Beyoncé wpadła na ten pomysł w zeszłym roku podczas pandemii, kiedy spojrzała do wewnątrz psychicznie, fizycznie i emocjonalnie. Zachęciła swoich fanów do zrobienia tego samego i zgłębienia pytań takich jak: gdzie jest twój tryb bestii, co cię napędza, gdzie leżą twoje marzenia, jaka jest twoja motywacja? Dla niej odpowiedź brzmi: twój park.

Ta najnowsza wersja kampanii multimedialnej zachęca ludzi do nieszablonowego myślenia, przypominając, że „Twój park to Twoja kraina czarów”, czy to w mieście, czy w górach.

Podczas gdy wiele szczegółów jest ukrywanych aż do daty premiery, kolekcja jest opisywana jako „odświeżająco chłodna, bez wysiłku funkcjonalna, nieubłaganie stylowa i zawsze otwarta”, z wieloma „odważnymi częściami odzieży” i dodatkami uzupełniającymi.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *