» Get Out The Vote FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
7 lat temu

Get Out The Vote

W ostatnich dniach kampanii Hilary Clinton koncentruje na mobilizowaniu do pójścia do urn tzw. koalicji Obamy, czyli wyborców z mniejszości latynoskiej, Afroamerykanów i ludzi młodych, którzy masowo poparli i zapewnili zwycięstwo 4 i 8 lat temu Barackowi Obamie. Dane z wczesnych wyborów sugerują, że frekwencja wśród Afroamerykanie spadła w porównaniu z wyborami w 2012 roku.
Słabnącą w sondażach kandydatkę Demokratów na prezydenta USA Hillary Clinton, wsparły gwiazdy muzyki – Beyoncé i raper Jay Z, a także popularny miliarder Mark Cuban. Wybory prezydenckie w USA odbędą się już 8 listopada.

Był taki czas, gdy opinia kobiet nie miała znaczenia – czy byłaś biała, czarna, czy byłaś meksykanką, azjatką, muzułmanką, wykształconą, biedną lub bogatą. Jeśli byłaś kobietą, nie miało to żadnego znaczenia. Mniej niż 100 lat temu kobiety nie miały prawa głosu. Zobaczcie, jak daleko doszliśmy – od braku głosu do bycia na skraju tworzenia historii – dzięki wybraniu na prezydenta pierwszej w historii kobiety. Musimy głosować. Świat patrzy na nas jak na kraj postępu, który wprowadza zmiany.

Trumpowi, który też prowadził w piątek kampanię w aż trzech stanach, nikt nie towarzyszył. Amerykańskie media zauważyły, że nie było przy nim nawet stanowych senatorów z Partii Republikańskiej, dla których jest zbyt kontrowersyjnym kandydatem.
Ja nie muszę przyprowadzać ze sobą Jay Z czy J.Lo – a to jedyny sposób dla niej (Clinton), by ściągnąć ludzi (na wiece) – powiedział Trump. Jestem tutaj sam. Tylko ja. Żadnej gitary, pianina, niczego – dodał.

Nagrania przemówienia Beyoncé znajdziecie na jej Instagramie. Piosenkarka ponadto wystąpiła na scenie z utworami: „Formation”, „Freedom”, „Diva”, „Bow Down/Tom Ford”, „Independent Woman/ Run The World (Girls)” oraz „Holy Grail”.
Cały, ponad dwugodzinny koncert obejrzycie poniżej:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *