» Facebook || Variety’s Women’s Impact List FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Na Facebookowym profilu Beyoncé pojawiło się video, w którym dwu letnia dziewczynka wykonuje ze swoją mamą choreografię do utworu „End Of Time”.

Too cute!

***

latin_america_main_01Beyoncé pojawiła się w rankingu najbardziej wpływowych kobiet magazynu Variety. Jest jedną z trzech piosenkarek w notowaniu Variety’s Women’s Impact List 2013, obok Adele i Taylor Swift.

To nie tak, że Beyoncé robi rzeczy, których nie robią inne gwiazdy, ona robi to na poziomie, do którego niewielu z jej rówieśników może pasować i 2013 był rekordowym rokiem w wyjątkowości Beyoncé. Inne gwiazdy podpisują kontrakty z markami dla szybkiego zarobku – Beyoncé dostaje od Pepsi 50 milionów dolarów na „kreatywne rozwijanie funduszy”, co powoduje że są przeznaczane na cokolwiek ona zechce. Kiedy HBO planuje dwu godzinny dokument o jej życiu, sama staje się jego reżyserem. Kiedy wyrusza w letnią trasę koncertową na stadionach, zarabia 50 milionów dolarów po ogłoszeniu pierwszych trzydziestu występów. Kiedy daje show w przerwie rozgrywek Super Bowl, bije rekordy na Twitterze, a zasilanie stadionu w odpowiedzi gaśnie.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *