» Duża popularność Beyoncé w sieci FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Zaledwie 9 dni temu Beyoncé odświeżyła swoją stronę internetową oraz rozpoczęła aktywność na Tumblrze i Twiterze, a już pozyskała dzięki temu duży rozgłos w mediach. Świadczy o tym chociażby jej pozycja na liście Billboard Social 50 Chart przedstawiającej popularność różnych artystów w internecie, która skoczyła aż o 32 oczka w stosunku do poprzedniego notowania – z pozycji 49 na 17.

Oficjalny profil Beyoncé na Twitterze powstał już 5 lat temu, jednak dopiero niedawno pojawił się na nim pierwszy wpis. Zanim to się stało, Twitter posiadał aż 4 miliony śledzących go osób, co jest bardzo imponującą liczbą, biorąc pod uwagę fakt, że zupełnie nic się na nim nie działo. Był najbardziej śledzonym profilem bez żadnych wpisów na tym portalu.

Z kolei namiętna aktywność piosenkarki na nowej odsłonie swojej strony oraz Tumblrze zaowocowała publikacją licznych, nieznanych dotąd zdjeć i filmów z jej udziałem, które zachwyciły jej fanów na całym świecie. Liczba odwiedzin na witrynie artystki wzrosła o 114% w stosunku do wcześniejszego tygodnia.

Mamy nadzieję, że wysoka pozycja Beyoncé w świecie internetu utrzyma się jeszcze przez długi czas, a w następnym rankingu piosenkarka wespnie się na sam szczyt.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *