» Carlos Santana przeprasza Beyoncé FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Carlos Santana przeprosił Beyoncé. Poszło o komentarz, jaki słynny gitarzysta wygłosił po ceremonii Grammy.

Carlos Santana w wywiadzie dla „Australian Associated Press”, zapytany o zwycięstwo w kategorii „Album roku” Adele nad Beyoncé na 59. wręczeniu nagród Grammy, powiedział, że jest to słuszna decyzja, gdyż Beyoncé jest raczej muzyczną modelką niż piosenkarką.

Gitarzysta powiedział:

Myślę, że Adele wygrała, bo potrafi śpiewać. Z całym szacunkiem dla Beyoncé. Beyoncé jest piękna, ale ona jest raczej muzyczną modelką, jej muzyka ma towarzyszyć prezentacji sukienki. Nie jest typową piosenkarką, z całym szacunkiem dla niej. Adele po prostu śpiewa. Nie musi mieć na scenie tancerek ani rekwizytów. Po prostu staje i śpiewa piosenkę. Dlatego wygrała.

Komentarz Carlosa Santany wzbudził w internecie burzę. Niektórzy zauważyli, że taki komentarz jest dziwny, po tym jak Santana wystąpił z Beyoncé w przerwie meczu podczas Superbowl. Artysta poczuł się zobligowany wystosować osobiście wyjaśnienie na swoim profilu Facebook:

Chciałbym wyjaśnić komentarz, który padł podczas wywiadu, promującego nadchodzące koncerty w Australii i Nowej Zelandii. Moim celem było pogratulowanie Adele jej niezwykłego wieczoru podczas Grammy. Komentarz na temat Beyoncé został niestety wyrwany z kontekstu. Mam dla niej szacunek, jako artystki i osoby. Zasługuje na wszystkie nagrody, jakie dostała. Życzę Beyoncé i jej rodzinie wszystkiego najlepszego.

Carlos.

źródło: terazrock.pl

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *