» Beyoncé w Japonii FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
15 lat temu

Beyoncé w Japonii

 meenu.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki meenu1.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki meenu2.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki meenu3.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki meenu4.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki meenu5.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki

 

BEYONCE W JAPONII

Beyonce i jej młodsza siostra Solange promują torebki Samantha Thavasa. Jako ambasadorki marki, pojawiły w tokijskim Disneyland Hotel aby zaprezentować najnowsze modele torebek, inspirowanych kreskówkami Disneya.

To jest dla nas takie piękne mieszkać w tym samym hotelu. Właściwie co noc robiliśmy sobie imprezy, ja, moja siostra i mój siostrzeniec. Spaliśmy w jednym łóżku, obudziliśmy się, oglądaliśmy kreskówki i zapasy sumo. Ta wycieczka jest cudownym doświadczeniem – opowiadała potem Beyonce.

  samu2.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki samu3.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki samu.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki samu1.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki

 

Beyonce i Solagne w Japonii zostały zaskoczone przez…trzęsienie ziemi. 6,9 stopniowe trzęsienie dopadło dziewczyny w nocy. Solagne na swoim profilu na stronie Twitter pisała: Moja siostra mówi, że strasznie się bała i dzwoniła do mamy, ja w tym czasie sobie chrapałam. Jak  ja mogłam przespać takie poważne trzęsienie Ziemi?

 

W Japonii Beyonce wystąpiła także podczas Summer Sonic Festiwal. Występy zobaczycie [ TUTAJ ]

 

 lasn1.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki

BEYONCE BOI SIĘ GRUP LUDZI

Nigdy nie chodziłam do normalnej szkoły. Na początku uczęszczałam do prywatnej, małej szkoły, a później uczyłam się w domu i grałam z Destiny’s Child. Nigdy nie miałam normalnego życia towarzyskiego, nie wychodziłam ze znajomymi na imprezy. Chyba właśnie dlatego dziwnie się czuje w sytuacjach, gdy obok mnie jest dużo ludzi. Wszyscy myślą, że w życiu prywatnym jestem taka sama, jak na scenie, a tymczasem jestem skromną, nieśmiałą, cichą dziewczyną.

 

NIEBEZPIECZNI W SIECI

Jessica Biel to najbardziej niebezpieczna gwiazda w internecie. Firma McAfee zajmująca się oprogramowaniem antywirusowym opublikowała listę gwiazd, które mogą powodować największe niebezpieczeństwo dla użytkowników internetu. Na czele listy znalazła się Jessica Biel. Wpisując jej nazwisko w internetowych wyszukiwarkach internauci najczęściej trafiali na strony z wirusami i oprogramowaniem szpiegującym. Na drugiej pozycji niebezpiecznych gwiazd znalazła się Beyoncé a na trzeciej Jennifer Aniston.

 

BEYONCE UCZY SIĘ BALETU

Chociaż koncerty Beyoncé Knowles należą do niezwykle efektownych i nie brakuje w nich ciekawej choreografii, gwiazda nie jest zadowolona ze swoich umiejętności. Jak donoszą znajomi wokalistki, zapisała się ona na lekcje baletu do jednej z najlepszych nowojorskich szkół. Piosenkarka uczęszcza do prestiżowej szkoły Alvina Aleya i chodzi do grupy ze zwykłymi uczestnikami, wśród których jak się okazało jest mnóstwo jej fanów. Źródło donosi, że Knowles dzielnie znosi wyczerpujące treningi, a na zajęcia przychodzi bez obstawy swoich

 lasn.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki

ochroniarzy. Nauczyciele tańca, którzy uczą gwiazdę, dają jej podobno niezły wycisk i traktują na równi z pozostałymi tancerkami.

Zapisała się do grupy, jak każdy z nas. Bez świty i robienia przestawienia. Jest naprawdę niezła w tańcu, wszyscy byli w szoku, kiedy zrobiła piruety. Beyonce nie pozuje, ona po prostu jest normalną dziewczyną, jak każda z nas – powiedziała jedna z tancerek.   

 

SPICE GIRLS WZOREM DLA DESTINY’S CHILD?

Wokalistki Destiny’s Child przyznały, że tworząc swój wizerunek wzorowały się na Spice Girls… Jedna z członkiń tria, Michelle Williams, zdradziła, że zarówno ona, jak i jej koleżanki z zespołu – Beyoncé Knowles i Kelly Rowland – przez lata podziwiały starsze koleżanki po fachu.
Spice Girls były wzorem dla Destiny’s Child – tłumaczy Williams. Podobał nam się fakt, że były takie silne, przebojowe, i że udało im się zawojować świat.

 

WYCIEKI OD BEYONCE

W Internecie pojawiły się trzy nieznane dotąd utwory Beyonce. Klikając możecie pobrać piosenki.

[ TUTAJ ] Ice Carem Truck

[ TUTAJ ] Poison

[ TUTAJ ] Slow Love

 

CANDIDS

Beyonce w Nowym Jorku, na lotnisku JFK, 12 sierpnia 2009

  samu24.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki samu25.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki samu26.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki samu27.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki

 

Beyonce i Jay-Z w restauracji Nello

  samu20.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki samu21.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki samu22.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki samu23.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki

 

Beyonce opuszcza bar Pitti, 15 sierpnia 2009, Nowy Jork

  samu18.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki samu19.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki  samu16.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki samu17.PNG Fotki Zdjęcia Obrazki

 

Posted by: Blizzard & BlueMeanie

Come to: | Gallery | Guest Book | Guest Map 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *