» Beyonce pomaga FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
16 lat temu

Beyonce pomaga

Piosenkarka często pracuje charytatywnie na rzecz najuboższych. Związana jest na stałe z fundacją Survivor, Aidmatrix, Touch1. Beyonce jest piosenkarką, która zarabia właściwie tyle, że mogłaby już spokojnie przejść na emeryturę i do końca życia nie pracować. Więc tym bardziej miło jest widzieć taką gwiazdę pomagającą innym.

 

DESTINY FULFILLED AND LOVIN IT & MCDONALD’S

Destiny’s Child podczas swojej trasy koncertowej Destiny Fulfilled and lovin it, sponsorowanej przez McDonalda postanowiły nie tylko porzegnać się z fanami ale również pomóc biednym dzieciom. Dlatego też dołączyły do Fundacji Ronalda McDonalda. Destinki z każdego sprzedanego biletu na koncert w USA przekazały na cześć fundacji 25 centów. Pomoc McDonaldowi i jego fundacji oraz dzieciom na całym świecie daje nam sadysfakcję – powiedziała Beyonce w imieniu Destiny’s Child. Dziewczyny uczesticzyły w wielu konferencjach m. in. w Toronto, Beverlly Hills wystąpiły w reklamach McDonalda z czego jedna promowała Międzynarodowy Dzień Dziecka 2005. Z tej okazji Destinki wydały również specjalny singiel Stand Up For Love, który stał się hymnem tego dnia. Piosenka ta była również podkładem do kolejnej reklamy zachęcającej do pomocy dzieciom. 

 

CANDIE’S FOUNDATION

 

SURVIVOR FOUNDATION 

16 września 2005 roku Beyonce wraz z Kelly Rowland, Tiną Knowles i Solagne Knowles załorzyły fundację Survivor, która ma na celu pomoc mieszkańcom Houston oraz całego Teksasu poszkodowanym przez huragan Katrina oraz inne katastrofy i zdarzenia losowe. W 2005 roku fundacja postanowiła zapewnić 100 rodzinom, które straciły swoje miejsce zamieszkanie przez huragan Katrina przenośne domy na czas budowy nowych domów w miejscu, które nazwane zostało pozniej na cześć zespołu Destiny Village. W 2007 roku fundacja zasponsorowała również cały budynek z apartamentami dla ludzi, którzy w różnych okolicznościach utacili swój dobytek. Survivor Foundation współpracowało z pastorem Rudym z St John’s Downtown, który na temat fundacji i rodziny Knowles wypowiedział się tak:

To słuszne dobrodziejstwo w naszej próbie zapewnienia możliwości przejściowych domów dla mężczyzn, kobiet i rodzin, którym postaramy się pomóc w ciągu kilku lat. Znałem rodzinę Knowles od wielu lat i sądzę, że ich czyn był prawdziwym odbiciem ich wielkoduszności i humanitarnego ducha.

THE BEYONCE EXPERIENCE & TOUCH1

 

 

Pomoc innym jest niesamowita. Dlatego chcę, aby tego lata moi fani doświadczyli czegoś więcej niż moja muzyka. Chcę, żeby doświadczyli radości z pomagania innym – powiedziała Beyonce Knowles podczas zbiórki żywności w Houston.

Beyonce podczas swojej trasy koncertowej The Beyonce Experience zorganizowała wielką zbiórkę żywności dla Etiopii, Indii czy Turcji. Zbiórka odbywała się w Los Angeles, Houston, Atlancie, Waszyngtonie. Bee apelowała o wpłacanie pieniędzy, bądź ofiarowanie produktów żywnościowych dla organizacji zajmującej się pomocą najbiedniejszym. Jednak nic za darmo. Pierwsze 1000 osób, które wpłaciło na konto przynajmniej 5 dolarów, lub przekazało na rzecz fundacji 3 puszki z jedzeniem, dostało w rewanżu zdjęcie Beyonce z jej autografem! Dzięki tej zbiórce udało się zebrać ponad 4 tony żywności i prawie 4 tys. dolarów.

 

 

 

W Houston Beyonce współpracowała z pastorem Rudym Rasmusem.

Głód jest problemem w wielu państwach na świecie, dlatego wykorzystuje moją trasę i fundacje Survivor, aby zwrócić uwagę ludzi na ten problem. Przyłączam się do pastora Rudy’ego i Państwowego Bloku żywności aby pomóc w walce z głodem.

 

ROTARY INTERNATIONAL

 

Beyonce w trakcie swojej krótkiej wizyty w Etiopii podarowała do ustny lek anti-polio dla 10 dzieci poniżej 5 lat. Bey wsparła w ten sposób organizacje Rotary International, która w dniach 18-21 października promowała akcje Anti-Polio. Beyonce z tej okazji powiedziała:

Chciałabym namówić wszystkich rodziców, by podali swoim dzieciom tą szczepionkę. Ona może znacznie poprawić zdrowie waszych dzieci.

Ezrea Teshome, przedstawicielka Rotary oświadczyła:

Jestem pewna, że dzięki takim akcją niedługo Etiopia będzie wolna od polio.

 

STAND UP TO CANCER

W 2008 roku Beyonce wraz z innymi piosenkarkami poparała program Stand Up To Cancer, który zajmuje się problemami choroby raka. Beyonce wraz z innymi piosenkarkami nagrała specjalną piosenkę Just Stand Up, która pozniej została wydana jako singiel. Dochód ze sprzedarzy tego singla został przeznaczony fundacji Stand Up To Cancer. Utwór promowany był na gali Fashion Rocks 2008.

 

 

SPRITE GREEN INSTRUMENTAL DONATION

W Walentynki 14 lutego 2009 roku setki dzieci z Akademi Sztuk Mensa w Arizonie otrzymało cudowne prezenty. Gwiazda NBA LeBron James, raper Jay-z  i piosenkarka Beyonce zasponsorowali instrumenty muzyczne warte 50 000 dolarów oraz czek o wartości 10 000 dolarów. Gwiazdy poparły tym samym kluby dziewcząt i chłopców, które kształcą się w kierunku muzycznym.

Te dzieci chcą rozwijać swoje pasje, a my musimy im w tym pomagać – powiedział Jay-z.

 

PHOENIX HOUSE

Już tydzień po premierze filmu Cadillac Records Beyonce postanowiła przekazać część swojego honorarium za film na kliniki odwykowe dla narkomanów Phoenix House, które działają aż w 9 stanach. Podczas kręcenia filmu Beyonce odwiedziła jedną z siedzib Phoenix House osobiście, aby lepiej przygotować się do roli piosenkarki Etty James, która zarzywała narkotyki. „Cięzko było tam iść. Nie chciałam zadawać złych pytań. Ale oni byli bardzo szczerzy. Jestem im za to bardzo wdzięczna – powiedziała Beyonce.

 

I AM TOUR & SHOW YOUR HELPING HAND

Już drugi raz Beyonce wykorzystuje swoją trasę koncertową na to aby pomóc innym. Tym razem Beyonce dołączyła do kampani stworzonej przez Hamburger Helper, która ma na celu pomoc organizacji Feeding America w dostarczeniu milionów posiłków do baków żywności. Amerykańskie rodziny walczą o przetrwanie w czasie kryzysu ekonomicznego. Dlatego chce zrobić coś, aby pomóc. Dlatego wraz z Hamburger Helper wzięłam udział w kampani Show Your Helping Hand. Naszym celem jest pomoc w dostarczeniu przez organizację Feeding America 3,5 miliona posiłków do lokalnych banków żywności. Ale nie zdołamy zrobić tego sami, dlatego potrzebujemy zaangażowanych ludzi – powiedziała Beyonce.

 

 

 

Dowiedziałam się ostatnio bardzo zaskakującej rzeczy. 12 milionów amerykanów boryka się z problemem głodu. Dowiedziałam się również, problem ten dotyka szczególnie dzieci podczas letnich wakacji, ponieważ nie mają wtedy szkolnych obiadów. I wtedy zwracają się o pomoc do banków żywności. I ja naprawdę chcę pomóc ,ale nie jestem w stanie zrobić tego sama. Proszę wszystkich moich fanów o zaangażowanie. Mogą oni przynieść na moje koncerty nie psujące się jedzenie, które będzie podarowane Feeding America. Jeśli nie będziecie na moim koncercie, nie szkodzi, są też inne sposoby żeby pomóc. Po prostu wejdźcie na showyourhelpinghand.com – dodała. Beyonce zagrała w reklamie nawołującej do pomocy, zbiera żywność na koncertach oraz występuje na wielu konferencjach prasowych.

 

 

CHARYTATYWNE KONCERTY GALE PRZYJĘCIA

Beyonce oprócz licznych kampani i zbierania żywności występuje na charytatywnych koncertach oraz pojawia się na charytatywnych galach czy przyjęciach. Destiny’s Child wystąpiło na jednym z koncertów Live 8, które miały na celu między innymi przekonać szefów krajów rozwiniętych, aby skreślili długi najuboższych krajów rozwijających się i zwiększyli pomoc humanitarną dla tych krajów. Beyonce wzieła również udział w koncercie 46664, którego zamiarem było zebranie pieniędzy na walkę z AIDS i HIV. W koncercie wziął udział sam Nelson Mandela o którym Beyonce przeprowadziła pozniej program w MTV. Beyonce wystąpiła również na gali The Diamond Ball gdzie otrzymała nagrode od dzieci za swoją działalność charytatywną | Martel Foundation

 

SPOTKANIA Z DZIECMI

 

AUKCJE

fashion for relif

mtv auction off trl poster

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *