» Beyoncé na festiwalach FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Beyoncé będzie jedną z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu Essence. W Nowym Orleanie piosenkarka wystąpi 7 lipca!
Istotą tego festiwalu jest najlepsza muzyka, kultura, sztuka i rozrywka. Wszystko to oferuje nam Beyoncé dzięki swojemu niezwykłemu talentowi. Jesteśmy podekscytowani ponownym powitaniem Beyoncé na festiwalu.
Gwiazda wystąpiła już wcześniej w 2007 i 2009 roku, a także jako członkini Destiny’s Child w 2001 i 2005 roku.

Beyoncé wraz z trasą koncertową Mrs. Carter Show powróci do Europy już w sierpniu! Piosenkarka 17 sierpnia zaśpiewa na angielskim V festiwalu.
Przez 17 lat staraliśmy się zdobyć reputację i oferować fanom przełomowych i światowej klasy artystów. 2013 ma być sensacyjnym rokiem – zapowiadają organizatorzy.

W lipcu ubiegłego roku informowaliśmy również o tym, że trwają rozmowy dotyczące udziału Beyoncé w festiwalu Rock In Rio w Brazylii. Informacje te potwierdziły się, koncert piosenkarki został ogłoszony wraz z innymi występami odbywającymi się w ramach Mrs. Carter Show World Tour. Jak na razie to jedyny koncert Beyoncé zapowiadany na wrzesień tego roku oraz jedyny w Ameryce Południowej.
Artystka nagrała dla Brazylijczyków krótki filmik, w którym zapewnia, że już nie może doczekać się spotkania ze swoimi fanami. Nagranie znajdziecie TUTAJ.
Beyoncé obiecuje, że już niedługo poznamy kolejne daty koncertów w Ameryce Łacińskiej. Trasa ma objąć także pozostałe kontynenty – Azję i Australię.

Na elewacji Stadionu Narodowego w Warszawie pojawiła się iluminacja z napisem Beyoncé. Video zobaczycie TUTAJ. Co jakiś czas na stronie bilet można zakupić bilety na festiwal. Do puli kilkukrotnie wróciły już bilety siedzące oraz na płytę.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *