» Beyoncé Knowles doceniona jako dziennikarka! FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Z radością informujemy, że do licznej kolekcji nagród zdobytych przez Beyoncé dołączyła nowa pozycja… i to bynajmniej nie bezpośrednio dotycząca jej osiągnięć na rynku muzycznym!

New York Association of Black Journalists (Nowojorskie Stowarzyszenie Czarnoskórych Dziennikarzy) postanowiło nagrodzić artykuł Beyoncé opublikowany na łamach magazynu Essence w lipcu 2011 roku, zatytułowany „Eat, Play, Love” („Jedz, baw się, kochaj”). W tekście artystka sięga pamięcią rok wstecz i opisuje swoją dziewięciomiesięczną przerwę od świata show-biznesu, w czasie której podróżowała w towarzystwie swojego męża, Jaya-Z. „Jestem wdzięczna za czas, który dałam sobie na zaczerpnięcie oddechu” – napisała piosenkarka.

W rozmowie z serwisem The News Cori Murray, jedna z dyrektorek magazynu wyznała, iż wydany artykuł Bee nieco różni się od swojej pierwotnej wersji, ale takie sytuacje nie są nowością w świecie dziennikarzy: „wszystkie teksty są edytowane – z wyjątkiem tych autorstwa Toni Morrison. [Beyoncé] Jest prawdziwą pisarką”.

Gratulujemy Beyoncé tego zaszczytu i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz uraczy nas próbką swej dziennikarskiej twórczości. Skany artykułu można znaleźć w naszej galerii – tutaj.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *