» Wywiad z Beyoncé dla ABC FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Poniżej możecie przeczytać wywiad z Beyoncé, gdzie odpowiadała dla stacji ABC w „20/20”:

1. Dotyk Dziecka
„Ludzie nie są tak natarczywi jak to się wydaje. Mimo zakazów mojej Matki i siostry, które każą mi się tyle nie poruszać. Ale dla mnie zawsze jest ktoś, kogo chcę przytulić, dotknąć, bo wiem że nie będzie tak dużo miłości po urodzeniu dziecka”.

2. Roseland
„Kiedy byłam tam padał deszcz i była duża liczba fanów ubranych w kurtki i trzymających parasole, czekając na zewnątrz przez wiele godzin. Dla mnie coś oszałamiającego – powiedziałam. Mam nadzieję, że dałam z siebie wiele i wszyscy się dobrze bawili”.

3. Redakcja DVD
„Nauczyłam się już i zmieniłam moje ostatnie DVD w Final Cut Pro (Apple). To mój wybór jak edytować filmy… Mam wspaniałych redaktorów, dziękuję za to Bogu. To wielkie zadanie, zwłaszcza gdy chce się opowiedzieć historię, która wyraża mnie w różnych okresach mojego życia”.

4. Star Search
„Tak, wiem… o mój Boże… Pamiętam, że noc sprawia, że chcę gdzieś się schować, gdy widzę taki film. Jest on tak ujmujący i uroczy. Nawet myślałam, aby umieścić te sceny na DVD, ale było to zbyt kłopotliwe”.

5. Ogłoszenie ciąży
„Dla mnie to było tak wiele, że trudno jest to zachować tylko dla siebie. Czułam się taka wyzwolona, że mogę w końcu odetchnąć i być szczęśliwa. To było przepiękne uczucie. Zeszłam na scenę i krzyknęłam. Matka wzięła Jay-z w ramiona, a ja płakałam.

6. Przerwa i powrót
„Tak, chcę wrócić w dobrej formie, ale nie w najbliższym czasie, zwłaszcza że mam większy apetyt na jedzenie”.

7. On pragnął ciąży
„Czytałem, żeby dodawać ketchup wszędzie, co nie jest prawdą. (Nawet na lodach) co jest bardzo dziwne… i też nie jest prawdą. Wziął od stewarda w samolocie i przyszedł do mnie i powiedział: mam twoje banany z sosem. Powiedziałam wtedy, że jest to obrzydliwe co właśnie robi. A on dodał: czytałem o tym w Internecie!”.

8. Pogłoski o fałszywej ciąży
„Wiesz, że są takie rzeczy, które są dalekie od prawdy, że nawet nie jesteś na nie zły. Moja mam nawet się zdenerwowała przez nie. Mówią, że dziecko nie będzie miało przyszłości, które nawet w niej jeszcze nie jest! Powiedziałam jej, żeby się uspokoiła, że to tylko głupie plotki. Powiedziała wtedy, że nie lubi takich rzeczy. Moja Matka jest bardzo opiekuńcza, podobnie jak siostra. Ale ja się tym nie przejmuję, to są dla absurdalne historie”.

9. Nowy film i nowe DVD
„To dla mnie jak puzzle, podobnie jak dziecko. Wszystko masz na uwadze i musisz ciężko pracować, a to jest męczące i jest to niesamowita rzecz, a dziecko będzie ze mną przez wiele lat”.

10. Emocje Jay-Z
„Nie można sobie nawet wyobrazić jego podniecenia. To się ciągle poteguje, tak jakby przyspieszał. Staram się korzystać z każdej z tych chwil, ale jestem zaniepokojona bo on już chciałby wziąć dziecko na ręce!”.

11. Chłopiec czy dziewczynka?
„(Prezenty w kolorze różowym czy niebieskim?) Kell powiedziała: hmmm… jakieś wymagania?. Odpowiedziałam, że jest mi to obojętne, nie obchodzi mnie to. Chcę po prostu urodzić zdrowe dziecko i tyle”.

12. Najlepsza rzecz podczas ciąży
„Najlepszą rzeczą jest wiedzieć, że moja ulubiona osoba na tej planecie to ta, której nie spotkałam jeszcze. A ja mam nadzieję, że przekażę to uczucie na kolejne pokolenie w mojej rodzinie. To jest dla mnie tak ekscytujące”.

Udostępnij: