» Wywiad Cosmo „W bikini czuję się świetnie” FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

 

COSMOPOLITAN „W bikini czuję się świetnie”

 

Kiedy pojawiam się w jej apartamencie w Beverly Hilton Hotel w Los Angeles, zaskakuje mnie to, jak bardzo jest uprzejma i czarująca. To niewiarygodne, ale z bliska Beyonce wygląda jeszcze bardziej seksownie niż na scenie! To kobieta, która w stu procentach panuje nad swoim życiem i karierą. A do tego jest w pełni świadoma faktu, że do jej sukcesu – w równym stopniu co wspaniały głos – przyczynił się jej seksapil. Wciąż nie mogę się nadziwić, jak ona to robi, że wydaje się absolutnie zrelaksowana, gdy tymczasem ma na głowie koncerty, przygotowania do nowej płyty, cały czas kieruje swoim odnoszącym sukcesy domem mody House Of Dereon, a do tego szuka kolejnej roli filmowej, po tym jak zrobiła spore wrażenie w przebojowym Dreamgirls. Zupełną zagadką pozostaje dla mnie fakt, jak znajduje czas dla swojego wieloletniego chłopaka, magnata rapu i hip hopu, Jay-Z…

 

COSMO: Właśnie zakończyłaś swoją światową trasę koncertową- jak zniosłaś tę „niekończącą  się” podróż, życie na walizkach?

BEYONCE: Przyzwyczaiłam się do hoteli – kiedy jestem poza domem, traktuję je jak swoje prywatne oazy. Poza tym uwielbiam korzystać z hotelowego room service’u. Znam na pamięć menu niektórych sieci hotelowych, więc jadąc do konkretnego miasta, oblizuje się na tę czy inną kanapkę lub na sałatkę.

COSMO: A kiedy jesteś w domu, lubisz gotować sama dla siebie?

BEYONCE: Żartujesz? Ja plus kuchnia równa się katastrofa! Wiesz, jaki jest mój sekretny przepis na pyszne danie dla przyjaciół, kiedy ich do siebie zapraszam? Telefon do dobrej restauracji!

COSMO: Sprawiasz wrażenie osoby, która panuje nad swoim życiem… Czujesz się czasem  przytłoczona albo pod presją?

BEYONCE: Oczywiście! Ale mam także swój wewnętrzny radar, dzięki któremu wyczuwam, kiedy zwolnić i nie starać się zrobić wszystkiego, pracując całymi miesiącami bez wytchnienia. Jestem perfekcjonistką, przyznaję, ale nauczyłam się polegać na porządnych ludziach, którzy doprowadzą mnie w miejsce, w którym chcę się znaleźć jako artystka. Przed wszystkim jednak mam przy sobie rodzinę. Trudno mi się z nimi rozstawać…

COSMO: Kiedy wybierasz się w trasę, zabierasz ze sobą cały dwór?

BEYONCE: [Śmiech] Hm, cóż, myślę, że moja mama oraz kuzynka są głównymi damami dworu!

COSMO: Pewnie się nieźle razem bawicie..

BEYONCE: Sugerujesz, że latamy po klubach? Przeciwnie! One są przy mnie, żeby pomóc mi stać twardo na ziemi, odprężyć się i unikać szaleństw na mieście. Zresztą nie lubię chodzić do klubów – no chyba że z przyjaciółkami chcemy sobie potańczyć i trochę się rozerwać wiele łatwiej, bo jestem tam bardziej anonimowa i w zasadzie mogę robić to, co chcę, bez gromady zaczepiających mnie ludzi.

COSMO: Ale paparazzi i tak cię znajdą, nawet w Europie!

BEYONCE: Taaa, ci to są namolni! Zawsze nas śledzą we Francji i zawsze próbują odgadnąć, dokąd się wybieramy, nawet gdy jesteśmy na prywatnym jachcie. No, ale to jeszcze nie koniec świata. Dopóki jestem w dobrej formie i mam na sobie seksowne bikini, nie mam nic przeciwko!

COSMO: Czytasz czasami plotki na swój temat?

BEYONCE: Wiesz co, moja mama uwielbia magazyny o gwiazdach, a już najbardziej te najpikantniejsze brukowce! Czasem aż nie mogę w to uwierzyć. Idzie do kiosku w  Nowym Jorku i wybiera dwadzieścia czasopism, podczas gdy ja stoję tuż obok. Kulę się i modlę, żeby nikt mnie nie rozpoznał, kiedy ona trzyma stertę tych piśmideł. [Śmiech] Twierdzi, że sprawia jej frajdę czytanie tych nonsensów, które oni wypisują – nawet o  mnie! Cóż, to moja mama, więc co mogę zrobić? Po prostu się z tego śmieje.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *