» Wywiad Bravo „Już dawno oddałam swoje serce” FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

 

BRAVO: „Już dawno oddałam swoje serce!”

 

Niezła z niej agentka! Dosłownie i w przenośni. Gra szpiega, nagrywa solo i jeszcze myśli o nowej płycie Destiny’s Child. A niedawno narzekała na przemęczenie.

 

BRAVO: Właśnie ukazał się Twój pierwszy solowy singiel „Work It Out”. Zadebiutowałaś na ekranie kinowym jako Foxxy Kleopatra w filmie „Austin Powers i Złoty Członek”. W grudniu do sklepów trafi Twój solowy album „Dangerously In Love”. Czy to oznacza śmierć zespołu Destiny’s Child?

BEYONCE: Absolutnie nie! Po prostu razem z Kelly i Michelle postanowiłyśmy przed wydaniem kolejnej płyty Destiny’s Child zrealizować swoje solowe plany. Michelle już wydała album w stylu gospel, „Heart To Yours”. Kelly też skończyła pracę nad swóją płytą. Wystąpiła też w teledysku do kawałka „Dilemma”, w którym śpiewa razem z Nellym. Każda z nas chce się rozwijać, ale Destiny’s Child wciąż istnieje. W 2003 roku zamierzamy znów nagrać razem płytę!

BRAVO: Powiedz parę słów o swoim singlu „Work It Out”.

BEYONCE: Ten numer napisała i wyprodukowałam wspólnie z gośćmi z grupy The Neptunes. To totalnie funkowy materiał. Trudno w nim nie dostrzec podobieństw do numerów Tiny Turner. Tina należy do moich największych wzorców!

BRAVO: Twoja płyta miała pojawić się na rynku w październiku, a jednak przesunięto premierą na grudzień. Dlaczego?

BEYONCE: Właściwie mój tata – który jest naszym menadżerem – ustalił, że wszystkie wydamy swoje płyty solowe stopniowo w ciągu tego roku, jedna po drugiej. Najpierw Michelle, potem ja i w końcu Kelly. Jednak plany „pokrzyżował” wspólny singiel Kelly i Nelly’ego „Dilemma”. Ze względu na jego ogromny sukces (pierwsze miejsce w amerykańskich notowaniach!) płytę Kelly postanowiono wydać wcześniej.

BRAVO: Czy z tego powodu nie ma między Wami rywalizacji?

BEYONCE: Nigdy! Podchodzimy do tych spraw na luzie. Poza tym dzięki temu i ja mam więcej czasu, żeby podłubać jeszcze trochę w swoich piosenkach i zająś się współpracą z takimi artystami, jak Jay-Z czy Wyclef Jean. Ponadto zaczynam też zdjęcia do mojego następnego filmu „The Fighting Temptations”. Gram w nim pieśniarkę chóru gospel, która zaczyna karierę i zakochuje się w swoich menadżerze. Jego role odtwarza Cuba Gording Jr.

BRAVO: Śpiewanie czy aktorstwo – co wybrałabyś, gdybyś musiała.

BEYONCE: Jak na razie udawało mi się łączyć obie pasje. Tak jak przy okazji filmu „Austin Powers i Złoty Członek”. Brałam też udział w pracy nad jego ścieżką dźwiękową. Oprócz numeru „Work It Out” zaśpiewałam tytułowy „Hey Goldmember” Rola tajnej agentki Foxxy Cleopatry sprawiła mi wiele radochy. Ale serce już dawno oddałam muzyce!

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *