» Wyrocznia urodzinowa FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
17 lat temu

Wyrocznia urodzinowa

 

Beyonce urodziła się 4 września 1981 roku. Jej znakiem zodiaku jest Panna.

 

Horoskop
Inteligencja i systematyczność cechują osoby urodzone pod Znakiem Panny. Planeta Merkury, która patronuje temu znakowi, daje Pannom bystry umysł i zdolność logicznego myślenia. Panna jest bardzo zdolna i szybko się uczy. Umie ciekawie i przekonująco pisać oraz dyskutować. Za pomocą rozumu i logiki pragnie poznać świat. Analityczne myślenie przeszkadza jej jednak nieraz spojrzeć na świat z szerszej perspektywy. Jest bardzo krytyczna wobec siebie i innych, niełatwo sprostać jej wymaganiom. Ma skłonność do perfekcjonizmu, musi pamiętać, że trudno osiągnąć ideał. Nauki ścisłe, biologia, medycyna wyznaczają obszar jej zainteresowań. Głównym pragnieniem Panny jest doskonalenie własnego umysłu, dlatego przeważnie jest ona specjalistą w kilku dziedzinach wiedzy. Analizowanie zjawisk oraz wyjaśnianie ich przyczyny jest jej pasją. Panna przywiązuje dużą wagę do porządku i czystości. Przesadnie dba o swoje zdrowie, a szczególnie przejmuje się swoją wątrobą. Odżywia się prawidłowo, kupuje żywność z ekologicznych upraw. Interesuje się medycyną, także niekonwencjonalną. Jest świetnym organizatorem. Zanim zabierze się do działania, sporządzi szczegółowy plan. Przewidzi również wszystkie możliwości pomyłek i błędów, jest więc zawsze dobrze przygotowana na każdą ewentualność. Nie lubi się spóźniać, robi wszystko z zegarkiem w ręku. Panna ma praktyczne podejście do życia. Jest oszczędna, zadawala się rzeczami niezbędnymi do życia. Ubrania kupuje rzadko, wybiera rzeczy dobrej jakości i na każdą okazję. W miłości ceni prostotę i stałość uczuć. Wybiera partnerów, z którymi będzie cieszyć się codziennością życia. Do innych ludzi odnosi się raczej z rezerwą i chłodną uprzejmością, dopiero gdy kogoś bliżej pozna, jest swobodna i bezpośrednia. Panna odpoczywa najchętniej na łonie natury, z dala od zgiełku i tłumu miasta. Uwielbia rozwiązywać krzyżówki i szarady, oglądać telewizyjne teleturnieje. Pasjami czyta książki z różnych dziedzin.

 

Numerologia
Jaki jest z Beyonce numerek? Data urodzenia to szyfr do ludzkiej duszy. Gdy się go pozna, można się przekonać jakim człowiekiem jest dana osoba… Aby to sprawdzić musisz najpierw napisać datę urodzenia. Bee urodziła się 4 września 1981 roku (4.09.1981). Musimy więc dodać do siebie kolejne cyfry: 4 + 9 + 1 + 9 + 8 + 1 = 32. Teraz należy do siebie dodać dwie cyfry wyniku: 3 + 2 = 5. Beyonce jest zatem liczbą 5, co wskazuje na poszukiwaczkę przygód. „Piątka” tryska energią! Nie potrafi po prostu usiedzieć dłużej w jednym miejscu. Uczy się szybko i dobrze, ale jej zachowanie bywa często denerwujące. Wynika z tego, że Bee jest jednocześnie sympatyczna i spontaniczna. Ułatwia jej to błyskotliwa inteligencja i świetna pamięć. Ma mnóstwo przyjaciół i adoratorów. Sama Bey jest kochliwa i zmienna, a chłopak, któremu uda się utrzymać ja na dłużej, musi być kimś naprawdę wyjątkowym.

 

Owocologia
Podobno los i cechy charakteru człowieka są zapisane nie tylko w gwiazdach, ale także w… owocach. Chcesz poznać szczęśliwy owoc Beyonce? Jeśli Beyonce jest „piątka”, oznacza to również, iż jej szczęśliwym owocem jest pigwa. Wskazuje to, że Bee jest dobrą dziewczyną, która nie przejdzie obojętnie obok cierpienia innych. Pomaga, nie oczekując nic w zamian. Sprawia wrażenie osoby spokojnej, a czasami nawet nieśmiałej. Ale to tylko pozory. W gruncie rzeczy ma naturę wojowniczki. Jeśli ktoś sprawi jej przykrość albo niesłusznie skrytykuje, Bey zmienia się z łagodnej owieczki w dzikiego tygrysa. Trudno ją wtedy usidlić i poskromić. Ale przynajmniej nie jest z nią nudno.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *