» Wygraj bilety na koncert Beyoncé! FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Na oficjalnej stronie Beyoncé pojawiła się informacja o konkursie, w którym można wygrać bilety na koncert artystki. Co trzeba zrobić? Wystarczy ubrać się w swój najbardziej kreatywny strój Beyhive – można użyć tylko koloru czarnego, złotego i/lub żółtego. Następnie trzeba zarejestrować się na stronie www.goodmorningamerica.com (tam znajdziesz też więcej szczegółów) i przesłać swoje zdjęcie aby być jedną z pierwszych 300 osób kwalifikujących się do konkursu i być widzianym w GMA w piątek, 18 maja. Zwycięzca konkursu przez jeden dzień będzie mógł się poczuć jak Królowa Bey oraz być częścią tłumu Beyhive na poniedziałkowym koncercie Beyoncé 28 maja w Revel.
Dla tych pszczółek, które nie zakwalifikują się do pierwszych 300, jest jeszcze szansa na Twitterze: prześlij swoje zdjęcie z dopiskiem #GMABEYHIVELIVE aby zdobyć szansę na dołączenie do imprezy Beyhive. 4 najlepsze zdjecia zostaną ogłoszone na żywo w GMA oraz na billboardzie w Times Square.

Udostępnij:

Jedna odpowiedź do “Wygraj bilety na koncert Beyoncé!”

  1. xo pisze:

    tu jest link jak i z kim Bee spędzała Dzień Matki, widać zjechała cała rodzina:) http://cdn.mediatakeout.com/56020/mto-exclusive-p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *