» Więcej informacji o IVY PARK FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Marka IVY PARK budzi ogromne zainteresowanie, praktycznie każdy portal piszący o modzie poinformował swoich czytelników o nowym projekcie Beyoncé.

Ubrania IVY PARK przeznaczone są dla kobiet o każdym rozmiarze i każdej figurze. W ofercie znajdziemy ubrania w rozmiarach od XXS do XL. Firma zaprojektowała spodnie w taki sposób, aby pasowały do trzech różnych sylwetek, oznaczonych jako I, V oraz Y. Jeśli chodzi o leginsy, to nie tylko w rozmiarach oraz krojach będą mogły wybierać klientki, ale również w długości! Znajdziemy takie które sięgają lekko za kolano, do łydki oraz do kostek.

W ofercie firmy znajdziemy też topy bez rękawów z wbudowanym sportowym stanikiem, bluzy, oversizowe koszulki, kamizelki oraz parki. Wszystkie nakrycia wierzchnie będą posiadały zabezpieczone taśmą wejścia do słuchawek!
Ubrania mają być w przedziale cenowym $30-$200 (ok. 110zł – 740zł). Najtańsze mają być akcesoria, skarpetki, opaski itd.

Paleta kolorystyczna kolekcji jest neutralna. Pojawiają się biele, czernie, szarości oraz kobalt. Ubrania będą posiadały odblaskowe nadruki oraz wzory plastrów miodu.

Jak pisaliśmy wcześniej, IVY PARK jest zupełnie nową marką, stworzoną we współpracy Topshop’a oraz Beyoncé. Oto, co artystka powiedziała o marce:

Sir Pillip stworzył kilka niesamowitych kolaboracji, ale ja chciałam współpracy i samodzielnej marki. Kiedy pracuję i jestem na próbach, noszę tylko ubrania do ćwiczeń, ale nie czułam, aby jakakolwiek sportowa marka do mnie trafiała. Moim celem z marką IVY PARK, jest przekraczanie granic i wspieranie oraz inspirowanie kobiet, które rozumieją, że piękno to coś więcej niż wygląd. Wiem, że kiedy czuje się silna fizycznie, jestem też silna psychicznie i chciałam stworzyć markę, która pomoże kobietom poczuć to samo

Nowe kolory oraz wzory ubrań, zostaną dodane już 6 tygodni po debiucie firmy w sklepach Topshop (UK) oraz Zalando, a następnym, wielkim krokiem marki, będzie stworzenie sklepów stacjonarnych.
Sir Phillip Green powiedział, że Beyoné była bardzo zaangażowana w tworzenie kolekcji, sama testowała na sobie wszystkie ubrania. Następnie 50 osób testowało kolekcję, która została wykonana w specjalistycznych fabrykach.

Firma Zalando ma w planach ogromną promocję pod hasłem #MyPark. Klienci za pomocą #MyPark, zostaną zaproszeni do udostępnienia 'swojego parku’ w social media.

Do galerii dodaliśmy zdjęcia promocyjne, zdjęcia reklam oraz kolekcji w jakości HQ:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *