» Top 2016 na Instagramie FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Instagram stworzył listę trendów 2016 roku, na wielu z nich pojawiła się Beyoncé

Artists with most mentions
Selena Gomez
One Direction
Beyoncé
Rihanna
Ariana Grande
Twenty One Pilots
Taylor Swift
Drake
Coldplay
Sia

Top 15 songs with most mentions on Instagram in 2016 (based on total global number of mentions for a sampling of the year’s top Billboard-charting songs, in captions, comments or photos):
“Formation” – Beyoncé
“Sorry” – Justin Bieber
“Work” – Rihanna ft. Drake
“Ride” – Twenty One Pilots
“Pillowtalk” – Zayn
“Perfect” – One Direction
“Heathens” – Twenty One Pilots
“Hello” – Adele
“My Boo” – Ghost Town DJ’s
“Panda” – Desiigner
“Love Yourself” – Justin Bieber
“Stitches” – Shawn Mendes
“Dangerous Woman” – Ariana Grande
“Sorry” – Beyoncé
“Purple Rain” – Prince

10 Most active Fan Armies
Selenators (Selena Gomez)
Team Drake (Drake)
Beyhive (Beyoncé)
Arianators (Ariana Grande)
Harmonizers (Fifth Harmony)
Little Monsters (Lady Gaga)
Barbz (Nicki Minaj)
Swifties (Taylor Swift)
Directioners (One Direction)
Rihanna Navy (Rihanna)

Artists who gained the most new followers
Selena Gomez (@selenagomez) – Gained more than 50 million followers.
Ariana Grande (@ariangrande) – Gained for than 40 million followers.
Taylor Swift (@taylorswift) – Gained more than 38.3 million followers
Beyoncé (@beyonce) – Gained more than 37 million followers
Nicki Minaj (@nickiminaj) – Gained fore than 29 million followers
Katy Perry (@katyperry) – Gained more than 25.1 million followers
Miley Cyrus (@mileycyrus) – Gained more than 24.3 million followers
Demi Lovato (@ddlovato) – Gained more than 22 million followers
Jennifer Lopez (@jlo) – Gained more than 20 million followers
Justin Timberlake (@justintimberlake) – Gained more than 18 million followers

5 Artists who used Instagram to announce new music
Beyoncé
Drake
Radiohead
Niall Horan
Zayn

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *