» Tłumaczenie wywiadu Flaunt FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Tydzień temu pisaliśmy o tym, że Beyoncé pojawiła się na okładce lipcowego numeru amerykańskiego magazynu o modzie Flaunt (zobacz TUTAJ). W końcu znaleźliśmy czas na przetłumaczenie całego wywiadu dla Was – miłej lektury!

Planując piknik masz nadzieję, że poszczęści Ci się z towarzystwem. Co znajduje się w koszu piknikowym?
Przytulny koc, czerwone wino, owoce, muzyka R&B lat 90-tych grająca na moim iPodzie. Nie sądzę, że potrzeba czegoś więcej.
Geje są przypisywani do ciebie i uprawnieni przez ciebie, tak jak wcześniej przez „gejowskie ikony” Judy Garland, Barbrę Streisand, Cher i Madonnę. Co takiego jest w tobie i tych kobietach, co sprawia że homoseksualiści was kochają?
Jestem zaszczycona, że jestem wymieniana w towarzystwie tych wspaniałych kobiet. Myślę, że uwielbiają to, że jesteśmy odważne, nie boimy się kochać i afiszujemy się z naszą seksualnością i siłą.
A co z glutenem?
Jestem na tak z glutenem. Niedzielna pizza jest dla mnie obowiązkowa!
Tyra Sanchez opiera swoją „drag osobowowść” dla “RuPaul’s Drag Race” na tobie. Co znaczy dla ciebie to, że ktoś, kto wciela się w swoją „girl-power” osobowość jest mężczyzną odnoszącym sukcesy jako odtwórca kobiet? Czy istnieje tutaj konflikt?
Nie ma konfliktu. Kocham to i Miss Tyra jest fantastyczna!
W którym ze słynnych kawałków architektury miałabyś największą ochotę na pieszczoty?
W Louvre albo pod Łukiem Triumfalnym. Paryż jest pięknym, seksownym miastem.
Pokolenie Y (ludzie urodzeni w latach 1980-1995) stanowią sporą część twoich fanów. Tysiące z nich odpowiedziało tagiem #beygood aby promować goodwill. Co myślisz o tym, że media nazywają młodzież jako pokolenie „ja ja ja” albo pokolenie „slack-tivists” [ludzie, którzy są aktywni tylko w sieci, a nie w realnym świecie]?
Na moich koncertach widzę przeciwieństwo. Są zaangażowani w proces przemian. Zebraliśmy mnóstwo darów, które zostaną przeznaczone na tworzenie nowych miejsc pracy i pomaganiu ludziom w znaleziemu pracy. To jest coś, co chcę świętować. Na Chime for Change podnieśliśmy świadomość i zebraliśmy ponad 4 miliony dolarów w jeden dzień dla równych praw dla dziewczyn na całym świecie. Tak wielu ludzi na tym koncercie było młodych. Są bardziej odpowiedzialni społecznie niż się mówi.
Niektórzy byli krytycznie nastawieni na Twój udział w kampanii Pepsi po tym, jak ty „ruszyłaś ciałem” (chodzi tu o akcję „Move Your Body) przeciwko otyłości u dzieci. Gdzie jest równowaga między twoimi celami zawodowymi i twoją filantropią?
Pepsi to marka, przy której dorastałam widząc moich idoli współpracujących z nią. Firma szanuje muzyków i artyzm. Nie zachęcałabym nikogo, zwłaszcza dziecka, do życia bez równowagi. Kiedy pracujesz, dbasz o swoje ciało i ćwiczysz tak ciężko jak ja podczas reklamy, myślę że dobrze mieć Pepsi albo dietetyczną Pepsi jeśli chcesz. To wszystko kwestia wyborów.
Jaki jest twój ulubiony rodzaj plamy?
Mleko.
Jedna część garderoby, którą posiadasz, bez której absolutnie nie wyobrażasz sobie życia?
Biały T-shirt.
Zawsze staranie rzeźbiłaś swój wizerunek i kontrolowałaś publiczny dostęp do twojego życia poza sceną. Czy jest coś, czego można pozazdrościć gwiazdom, które nie dbają o ochronę swojego żucia prywatnego?
Zdecydowałam, że chcę zachować prywatność w pewnych aspektach mojego życia. Ale uwielbiam też dzielić się tym, co sprawia że jestem szczęściwa, zwłaszcza poprzez zdjęcia.
Czy w historii istnieje jakiś seks-skandal, który nie uważasz za tak bardzo skandaliczny, tylko trochę niesamowity?
Antoniusz i Kleopatra. Legenda o tym romansie wpłynęła na historię i żyje po dziś dzień.
Sporo magazynów wymienia listę X-sposobów na zadowolenie twojego partnera. Czy brakuje czegoś zazwyczaj na tych listach?
Jeśli musisz czytać te listy, już masz problem.
Co jest dla ciebie nudne?
Brak kreatywności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *