» Tina Knowles jako projektantka sukni ślubnej Beyoncé FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Ślub znanej gwiazdy jest zawsze ogromnym wydarzeniem, nie tylko w życiu samego artysty i jego rodziny, ale także w gronie wiernych fanów i dziennikarzy łapczywie starających się dotrzeć do jak najmniejszych szczegółów przyjęcia weselnego – zaczynając na jego miejscu a kończąc na smaku tortu i rozmiarze figurki młodej pary umieszczonej na jego szczycie. Tym razem magazyn Us Weekly wziął pod lupę wesele Beyoncé Knowles i rapera Jaya-Z, które pomimo że odbyło się ponad trzy i pół roku temu wciąż budzi sensację w świecie show-biznesu, podsycane coraz to nowymi „ekskluzywnymi” wieściami na temat córeczki pary, która przyjdzie na świat na początku przyszłego roku.

Jak donosi tygodnik, sukienka ślubna którą Beyoncé miała na sobie 4 kwietnia 2008 roku została w całości zaprojektowana przez mamę artystki, Tinę Knowles. W tym szczególnym dla siebie dniu Bee nosiła białą, elegancką suknię z niezwykle długim trenem, którą możemy od niedawna podziwiać w całej okazałości w nowym klipie do utworu „I Was Here” pochodzącym z koncertowego DVD piosenkarki.

Pani Knowles już o wiele wcześniej zaczęła wspomagać garderobę swojej córki oraz koleżanek z jej niegdyś odnoszącego ogromne sukcesy zespołu, Destiny’s Child, projektując dla nich podkreślające kobiece kształty, błyszczące stroje sceniczne stanowiące nieodłączną część ich koncertów. Aktualnie Tina oraz Beyoncé zajmują się rozwojem swojej wspólnej marki odzieżowej House Of Dereon.

Beyoncé nieraz podkreślała, jak ważne są dla niej stosunki z rodzicami i jak bardzo ceni sobie czas który z nimi spędza. Trudno nie cieszyć się ze wspólnych chwil wykorzystywanych na realizowanie swojego hobby i jednocześnie pogłębianie więzi rodzinnych z mamą…

Udostępnij:

2 odpowiedzi na “Tina Knowles jako projektantka sukni ślubnej Beyoncé”

  1. B'Day pisze:

    Piękna suknia <3 :)

  2. MJ pisze:

    A tak miało być, że od Very Vang i w końcu okazuje się, że zrobiła ją Tina. Mi się suknia bardzo podoba :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *