» TIME – Najbardziej wpływowa FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Beyoncé pojawiła się na okładce najnowszego numeru magazynu TIME jako jedna z najbardziej wpływowych osób na świecie! Zdjęcia wykonała znana fotograf Paola Kudacki.

Ona jest szefem.
Beyoncé nie siedzi tylko przy stole. Buduje lepszy. Dzisiaj siedzi na czele przy stole w sali konferencyjnej Parkwood Entertainment.
W grudniu wzięła cały świat z zaskoczenia kiedy wydała nowy album razem z teledyskami i ogłosiła to na Facebooku i Instagramie. Beyoncé rozbiła zasady branży muzycznej – i rekordy sprzedaży.
Jeden z utworów zawiera słowa pisarki Chimamanda Ngozi Adichie: „Mówimy do dziewczyn: 'Możesz mieć ambicje, ale nie za duże.'” Beyoncé podkreślała że dziewczyny „rządzą światem” i deklarowała: „Nie jestem apodyktyczna, jestem szefem.” Podnosi głos zarówno na scenie i poza nią aby nakłonić kobiety do niezależności i przewodniczenia.
W ubiegłym roku Beyoncé wyprzedała trasę The Mrs. Carter Show World Tour będąc jednocześnie matką na pełny etat. Jej sekret: ciężka praca, uczciwość i autentyczność. I jej odpowiedź na pytanie „Co byś zrobił, gdybyś się nie bał?” wydaje się być „Patrz na mnie. Mam zamiar to zrobić.” Potem dodaje: „Ty też możesz.”

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *