» TFWT – Glasgow FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
8 lat temu

TFWT – Glasgow

Wczoraj odbył się szósty koncert europejskiej części trasy „The Formation World Tour” – Beyoncé wystąpiła w Glasgow, gdzie zaprezentowała nowy kostium oraz fryzurę. Piosenkarka uczciła wczoraj pamięć ofiar czarnoskórych, którzy zostali w brutalny sposób zastrzeleni przez policję w Ameryce, minutą ciszy, później wykonała pierwszą zwrotkę i refren „Freedom” acapella, a na ogromnym telebimie o wysokości 60 stóp pojawiło się 100 nazwisk i dopisek „i wiele innych…”.

Krótko przed rozpoczęciem koncertu Beyoncé podzieliła się na swojej oficjalnej stronie beyonce.com zdecydowanym oświadczeniem o niesprawiedliwości i brutalności policji. List dotyczył zabójstwa Alton Sterling i Philando Castile. Osobne i niepowiązane ze sobą sytuacje śmierci obu mężczyzn w rękach policji zostały nagrane i obiegły świat w kilka godzin po wydarzeniu.

„Jesteśmy oburzeni i zmęczeni zabójstwami młodych mężczyzn i kobiet w naszych społecznościach. W naszej kwestii jest, aby zająć stanowisko i żądać od nich „zaprzestania zabijania nas”. Nie potrzebujemy sympatii. Potrzebujemy od każdego respektowania naszego życia. Będziemy społecznością, która walczy przeciwko każdemu, kto wierzy, że zabójstwo lub akt przemocy przez tych, którzy obiecywali nas chronić, powinny pozostać bezkarne.”

W swoim liście piosenkarka namawia społeczność do zrzeszania się „bez względu na rasę, płeć lub orientację seksualną”. Składa także kondolencje i oferuje modlitwę dla rodzin Sterlinga i Castile’a i wszystkich tych, którzy czują stratę innych ofiar brutalności policji. „Strach nie jest wymówką” – pisze. – „Nienawiść nie wygra”.


Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *