» Sydney || Halloween FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
10 lat temu

Sydney || Halloween

Święto Halloween Beyoncé spędziła w Australii, a konkretnie w Sydney, gdzie wystąpiła w tramach trasy Mrs. Carter Show. Ekipa piosenkarki zamiast tradycyjnego wycinania dyń, drążyła arbuzy! Można było je zobaczyć na podestach zespołu w trakcie koncertu. Po występie odbyła się impreza kostiumowa. Wokalistka przebrana była w tym roku za anioła. Beyoncé dodała zdjęcia z zabawy na profil Tumblr oraz Instagram, gdzie widzimy także małą Blue, przebraną za pszczółkę.

Przypominamy wam także poprzednie halloweenowe wcielenia Beyoncé. W 2007 roku w Indonezji, gdzie odbył się koncert trasy The Beyoncé Experience piosenkarka przebrana była za czarownicę. W 2009 roku zaskoczyła przebraniem Spider Mana. W 2011 roku pojawiła się na imprezie Kanye Westa w Nowym Jorku przebrana za pszczółkę. Z zeszłorocznego Halloween Beyoncé opublikowała zdjęcia na Tumblr, gdzie widzimy ją w przebraniu królika z Alicji W Krainie Czarów.

W zakładce My Work pojawiły się także zdjęcia z koncertu. W naszej galerii znajdziecie też nieoficjalne fotografie z show.


Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *