» Światowy Dzień Pomocy Humanitarnej FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Niedawno pisaliśmy o tym, że Beyoncé szykuje coś dla nas 19 sierpnia (ZOBACZ TUTAJ). W sieci pojawiło się właśnie więcej informacji na temat tego dnia.

W tym roku piosenkarka ofiarowała swój inspirujący utwór I Was Here i nagrywa do niego ekskluzywny klip, który ma promować kampanię „World Day Humanitarian Assistance”. Laureat Oskara – firma produkcyjna Ridley ScottAssociates, znany reżyzer Kenzo Digital (do jego dzieł zalicza się niesamowite wizualizacje podczas występu Beyoncé na Billboard Musiac Awards 2011) oraz agencja reklamowa Droga5 także poświęcili swój czas i kreatywność wraz z Organizacją Narodów Zjednoczonych, by wspomóc produkcję.

Wideo zostanie nagrane w holu Zgromadzenia Ogólnego w Nowym Jorku z użyciem animowanych obrazów, zdjęć geograficznych oraz pokazów świetlnych, projektujących niesamowitą działalność ludzką podejmowaną na całym świecie. Produkcja będzie obejmować prezentację Beyoncé, jako dodatek do treści generowanych przez użytkowników i prezentację przycisku (pinu) „I Was Here” jako symbol ludzi pomagających sobie nawzajem we wszystkich zakątkach świata.

Klip zostanie wydany jednocześnie w głównych platformach telewizyjnych, kinach oraz obiektach przygotowanych specjalnie dla znanych budynków w Nowym Jorku, Dubaju i Genewie w niedzielę, 19 sierpnia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *