» Spowiedź ojca Beyoncé – wywiad z Mathew Knowles FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Mathew Knowles po raz pierwszy zgodził się opowiedzieć o przykrym konflikcie ze swoją sławną córką: jest zdruzgotany tym, że piosenkarka usunęła go ze swego życia. W wywiadzie na wyłączność dla „The Sun” były menadżer Destiny Child i autor sukcesu Beyoncé zmierzył się z oskarżeniami jakoby nieźle namieszał w finansach gwiazdy, gdy był odpowiedzialny za jej karierę. Podkreśla, że wspólnie podjęli decyzję o zakończeniu współpracy, jednak 61-letni Mathew czuje się zraniony tym, że dla Beyoncé przestał istnieć. Do tej pory nie miał okazji poznać swojej liczącej już 14 miesięcy wnuczki Blue Ivy, córeczki Beyoncé i jej męża rapera Jay-Z.

Nigdy nie zdobyłem się na udzielenie tak osobistego wywiadu jak ten. Nie znoszę wypowiadać się publicznie na prywatne tematy. Jednak skłamałbym mówiąc, że to wszystko, co mnie spotkało, nie było dla mnie trudne. Bolało mnie, gdy się ode mnie odwróciła, pewnie cierpieliśmy oboje. Ale przy okazji wyjaśnijmy jedną rzecz: to nie tak, że to ona mnie porzuciła. Porzuciliśmy się nawzajem. To robi różnicę. To nie odbyło się tak jak zazwyczaj przebiega zakończenie biznesowego kontraktu. To był koniec współpracy ojca i córki, a coś takiego bardzo boli i oznacza dla obojga trudności. Zawsze staram się myśleć pozytywnie i robić to, co uważam za właściwe.

Kryzys na linii ojciec/córka pojawił się w 2011 roku, kiedy to Live Nation, odpowiedzialne za organizację koncertów piosenkarki zakwestionowało sposób, w jaki Mathew zarządzał wielkimi zyskami generowanymi przez Beyoncé. Wynajęto firmę audytorską mającą zbadać rachunki gwiazdy – co ojciec odczytuje jako akcję wymierzoną bezpośrednio w niego i mającą poróżnić go z córką. Potem, w marcu tego samego roku ogłoszono, że po blisko dwóch dekadach współpracy Mathew stracił stanowisko menadżera w sztabie Beyoncé. W odpowiedzi ojciec gwiazdy złożył pozew w teksańskim sądzie oskarżając otoczenie córki o rozpowszechnianie „negatywnych komentarzy” na jego temat.

Nie zabraliśmy Beyoncé żadnych pieniędzy, rozliczymy się z każdego dolara. Nie można o nas powiedzieć, że coś ukradliśmy. Wszystkiemu winni są ci, którzy rozpowszechniają te zarzuty – to oni powinni zostać teraz osądzeni.

W tym samym czasie Beyoncé musiała poradzić sobie z inną przykrością: testy DNA wykazały, że Mathew miał dziecko pozamałżeńskie z aktorką Alexandrą Wright. Ich syn Nixon Knowles przyszedł na świat w lutym 2010 roku – zaledwie cztery miesiące po tym, jak matka Beyoncé Tina złożyła pozew o rozwód, mający zakończyć 31-letnie małżeństwo. Oba konflikty doprowadziły do potężnej kłótni, której konsekwencje rodzina cierpi do dziś. Źródło bliskie Beyoncé podało, że gwiazda nie chciała odbierać telefonów od ojca po narodzinach Blue Ivy.
Mathew nie chce rozmawiać na temat swoich relacji z matką Nixona, która właśnie ubiega się w sądzie w Los Angeles o dodatkowe alimenty od dziecko. Nie zamierza też podejmować tematu wnuczki. Z lekceważeniem wyraża się o tym, jak teraz Jay-Z prowadzi interesy córki.

Bardzo obawiałem się naszego rozstania, tego, co oznacza ono dla jej kariery. Jednak pozwolę, by to inni ocenili, czy było się naprawdę czego bać.

Ojciec nie kryje swojej miłości do córki i dumy z niej. Wspominając jej występ podczas inauguracji prezydentury Obamy w amerykańskiej telewizji w styczniu Mathew przyznaje:

Patrzyłem na nią ze łzami w oczach. To był dla mnie wielki moment. Byłem dumny z tego, że moja córka śpiewa amerykański hymn na oczach milionów ludzi – i byłem dumny z tego, że czarnoskóry prezydent zasłużył na reelekcję. Beyoncé dała wtedy wielkie przedstawienie. Już jako mała dziewczynka zdradzała wielkie uzdolnienia. Mając sześć lat zapowiedziała, że chce wziąć udział w konkursie talentów. Oboje z jej matką byliśmy tym zdumieni, ponieważ córka raczej sprawiała wrażenie nieśmiałej. Byłem zaskoczony, gdy Beyoncé wyszła na scenę i dała wspaniały występ. Pamiętam, jak zeszła ze sceny, a potem powiedziała do mnie: „Kiedy dostanę moje 100 dolarów nagrody?„. Była tak bardzo pewna wygranej. Wtedy pomyślałem sobie: „Wow, ona naprawdę będzie kimś!„. W rzeczywistości Beyoncé ma dwoistą naturę. Poza sceną jest bardzo nieśmiała, ale kiedy staje w blasku reflektorów zamienia się w swoje alter ego, w Sashę Fierce. To dwa oblicza tej samej osoby, różne jak dzień i noc.

Mathew do dziś prowadzi wytwórnię Music World Entertainment i dodaje:

Bardzo pragnąłbym znów zbliżyć się z Beyoncé, chciałbym znowu zajmować się jej karierą. Sądzę, że tak byłoby lepiej dla Sony, i dla jej fanów, lecz przede wszystkim uważam, że tak byłoby lepiej dla Beyoncé. A dla mnie byłaby to wielka radość.

źródło: Plejada.pl

Udostępnij:

2 odpowiedzi na “Spowiedź ojca Beyoncé – wywiad z Mathew Knowles”

  1. Izz pisze:

    Dokładnie, nigdy nie odsunęła go od córki.

  2. Ann pisze:

    „Do tej pory nie miał okazji poznać swojej liczącej już 14 miesięcy wnuczki Blue Ivy, córeczki Beyoncé i jej męża rapera Jay-Z.” Przecież w dokumencie Beyonce jest pokazane jak dziadek trzyma małą na rękach…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *