» „Śpi” z ochroniarzem || Ma silikony? FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

 

Hejka, dzięki za życzenia na urodziny bloga :* Tak więc lecimy z kolejnym rokiem :) Proszę dalej o głosy w sondach, z góry dziękuję. Dziś plotki, świąteczne dodatki i obiecane foty:

 

 

Przesadza?

 

Beyonce Knowles całkiem niedawno wpadła na pomysł, że nie będzie sama nosić parasolki. Powód? Bliżej nie znany. Tak czy inaczej jej ochroniarz, o którym nieoficjalnie mówi się, że chroni piosenkarkę również w sypialni, zyskał dzięki temu nowe, bardzo odpowiedzialne zajęcie. Gdy pada, ten wielki chłop nosi za swoją szefową parasolkę.

 

Wydaje nam się, że Beyonce wymyśliła to sobie tak: dzięki człowiekowi od parasolki zawsze ma wolne ręce i może pomachać wiwatującym tłumom, albo przyjąć odpowiednią pozę przed paparazzi, nie wspominając o tym, że to w gestii ochroniarza jest trzymać parasolkę tak, by piosenkarka zawsze była dobrze widoczna w obiektywach czatujących na nią fotografów (wiadomo, trzymając ją samemu można przez przypadek się zasłonić i zdjęcie nie wyjdzie).

 

 img171/7866/80293884gq2.png

  

***

 

„Śpi” z ochroniarzem?

 

Okazuje się, że nie tylko Beyonce jest zazdrosna o współpracę Jay’a-Z z Rihanną. Również rapera dopadł zielonooki potwór. Magazyn MediaTakeOut podał, że muzyk jest wściekle zazdrosny o bliskie relacje swojej narzeczonej z jej osobistym ochroniarzem.

 

Ochroniarz Beyonce jest tak osobisty, że towarzyszy jej nawet w sypialni. Piosenkarka, która była z koncertami w Rosji nie czuła się tam bezpiecznie. Moskwa to ekstremalnie niebezpieczne miejsce – zdarza się tam wiele porwań. Beyonce miała potrzebę, aby ktoś z ochrony był z nią przez cały czas. Nawet wtedy kiedy spała – twierdzi źródło MediaTakeOut. – Między ochroniarzem i Beyonce nie zdarzyło się absolutnie nic romantycznego, ale Jay-Z wpadł w furię kiedy dowiedział się, że spędzili razem noc i teraz nie odstępuje Beyonce na krok – dodaje.

 

Chociaż Jay-Z szaleje, będzie musiał pogodzić się z obecnością ochroniarza. Mathew Knowles, ojciec Beyonce, zatrudnił ochroniarza i nie zamierza go zwolnić –  mówi informator.

 

Miejmy tylko nadzieję, że podczas podróży poślubnej pary, dzielny strażnik bezpieczeństwa pozostanie jednak za drzwiami sypialni nowożeńców.

 

 img171/6431/19890106vk6.png

 

***

 

Nowe fotki z Paryża:

Beyonce na lotnisku CDG w Paryżu, 3. grudnia

 

 

 

Beyonce Knowles i Jay-Z opuszczają hotel w Paryżu, 4. grudnia

 

 

 

Beyonce Knowles i Jay-Z opuszczają restaurację 'L’Ombres’, 5. grudnia

 

 

 

Beyonce i Jay-Z opuszczają hotel Le Meurice w Paryżu, 8. grudnia

 

 

 

Beyonce Knowles i Jay Z wracają do Nowego Jorku po czterodniowej wycieczce urodzinowej dla Jaya w Paryżu, 8. grudnia

 

 

 

***

 

Bee ma silikony?

 

Beyonce od jakiegoś czasu zakłada odważne kreacje eksponujące jej biust. Na dwóch ostatnich galach gwiazda pojawiła się w bardzo obcisłych sukniach, a jej piersi wyglądały jakby za chwilę miały eksplodować. Te zdjęcia wywołały kolejne podejrzenia co do autentyczności biustu Beyonce.

Jeszcze kilka lat temu gwiazda nie była tak hojnie obdarzona przez naturę. Na pewno odpowiednie wkładki i staniki robią swoje, ale na obu zdjęciach poniżej Beyonce ma sukienkę podtrzymującą piersi, a mimo to różnica jest ogromna. Wyraźna blizna też wygląda bardzo podejrzanie.

Oceńcie sami czy piersi piosenkarki są dziełem natury, czy zwykłym silikonem.

 

 img171/3286/61735720wu5.png

 

***

 

Sesja House Of Deron z 2006 roku:

 

 

 

***

 

Na koniec kolejne świąteczne dodatki:

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg

 

Blendy by bootylicious.beyonce

 

Udostępnij: