» Skany z gazet – Shape, Cosmopolitan, GQ FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

W naszej galerii znajdziecie skany z amerykańskiego wydania magazynu Shape, w którym pojawiła się Beyoncé. W rozmowie z reporterką piosenkarka zdradziła, że podczas ciąży przytyła 25 kilogramów, a powrót do formy był morderczym wysiłkiem.

Przybrałam aż 25 kilogramów. Niestety, nie miałam wiele czasu, żeby wrócić do formy sprzed ciąży. Pierwszy występ na scenie odbywał się już trzy miesiące po porodzie. Teraz, kiedy wiem, jak to wszystko wyglądało, nigdy bym się na to nie zgodziła. Nie jestem osobą z natury szczupłą. Muszę włożyć dużo pracy w to, żeby wyglądać szczupło. W walce o smukłą figurę najbardziej pomaga mi taniec. Wszyscy jesteśmy inni. Nie musimy wyglądać ani zachowywać się tak samo. Najważniejsze, żeby dbać o siebie i czuć się na tyle szczęśliwymi, na ile to możliwe!

Żeby wrócić do formy, Beyoncé postanowiła przestrzegać dość restrykcyjnej diety. Stwierdziła, że dziennie musi spożyć chociaż jeden wegański posiłek. Ograniczyła węglowodany i tłuszcze nasycone. Postawiła na produkty przyspieszające przemianę materii, takie jak jabłka czy sałatka ogórkowa z octem i pieprzem cayenne. Beyoncé spożywała też dużo dań typowo wegańskich, które nie zawierają produktów zwierzęcych w żadnej postaci, w tym jajek czy mleka. To pomogło jej nie tylko schudnąć, ale też obniżyć ciśnienie krwi i poziom złego cholesterolu. Jadła więc dużo fasoli, grochu, soi. Dieta wegańska bardzo przypadła gwieździe do gustu. Choć już dawno zgubiła zbędne kilogramy, nadal często spożywa typowo wegańskie dania. Do takiego częściowego weganizmu namówiła też swojego męża Jaya-Z. Nie bez znaczenia były też codzienne ćwiczenia Beyoncé. Gwiazda musiała dużo trenować, żeby szybko wrócić do formy. Codziennie wykonywała trening kardio, który wspomaga przemianę materii. Dbała też o to, żeby jej mięśnie były w doskonałym stanie. Gwiazda zaznacza, że nie jest łatwo zgubić ciążowe kilogramy. Przede wszystkim dlatego, że często nie ma się na to czasu. Beyoncé mówi jednak, że przecież nie każdy musi chudnąć w tak ekspresowym tempie.

Dodaliśmy także skany z innych gazet, w których pojawiła się Beyoncé w ostatnim czasie. Jest to Cosmopolitan, kwietniowy numer z Singapuru, rosyjskie wydanie magazynu GQ, Grazie z RPA oraz inne okładki:

Zapraszamy także do działu Prasa, gdzie znajdziecie cotygodniowy przegląd polskich gazet.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *