wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKAOSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 210,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
BEYONCE ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Znana, amerykańska tenisistka, Serena Williams, wystąpiła w filmie Lemonade, który Beyoncé niedawno wydała razem z płytą. Serena pojawiła się w momencie, kiedy Queen B śpiewała piosenkę „Sorry”. Tenisistka wypowiedziała się w wywiadzie jak poradziła sobie z tańczeniem u boku piosenkarki.
„Powiedziała mi, że chce bym zatańczyła jakbym była zupełnie wolna, jakby nikt na mnie nie patrzył. Na początku nie było to proste, jednak później szło mi łatwiej. Wiedziałam, że ta szczególna piosenka jest mocnym utworem, lecz mimo to, czerpałam z tego dużo zabawy.”
Williams zdradziła, że za kulisami kręcenia filmu, ona i Bey były bardzo pozytywnie nastawione oraz zrelaksowane. Serena zapamiętała słowa reżysera, który powiedział: „Byłoby cudownie, gdybyś wystąpiła w tej piosence. Jest ona o sile oraz odwadze, a my właśnie taką cię widzimy”.
Nie tylko Serena Williams miała szansę być u boku Beyoncé w filmie Lemonade. Pojawiła się tam również aktorka Zendaya, modelka Winnie Harlow, aktorka z filmu Igrzyska Śmierci Amandla Stenberg, piosenkarki z zespołu Ibeyi oraz wiele innych.